جدید

Windows and Office Activators فعال‌سازهای ویندوز و آفیس


  انتشار:        دسته‌بندی:  ●● فعال‌ساز نرم‌افزارها ●●      نویسنده:  Capitalist (بنیان‌گذار گیگاهکس)      بازدید:  3,148

Windows and Office Activator

 

مایکروسافت ویندوز (Microsoft Windows) خانواده‌ای از سیستم‌عامل‌هایی است که شرکت مایکروسافت آن را برای رایانه‌های شخصی (PC)، تلفن‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی تولید کرده‌است. این سیستم‌عامل، نسخه‌های متعددی دارد که از سال ۱۹۸۵ تاکنون به بازار عرضه شده‌اند. خانواده‌های فعال ویندوز شامل ویندوز NT، ویندوز Embeded و ویندوز فون است. هریک از این خانواده‌ها ممکن‌ است شامل چند زیر مجموعه باشد (برای مثال: ویندوز سرور). خانواده‌های قدیمی ویندوز نیز شامل ویندوز ۹x و ویندوز موبایل می‌باشد.

 

جدیدترین نسخه ویندوز که در ژوئیه ۲۰۱۵ منتشر شد، ویندوز ۱۰ است که دارای دو نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی است.

 

مایکروسافت آفیس یک مجموعه اداری در بر گیرنده‌ی نرم‌افزارهای یکپارچه باهم، سرورها و سرویس‌ها است که برای سیستم‌عامل‌های مایکروسافت ویندوز و مک ساخته شده است. مایکروسافت آفیس در سال ۱۹۸۹ برای سیستم‌عامل مک معرفی شد و در سال بعد یعنی ۱۹۹۰ نسخه تحت ویندوز آن نیز به بازار آمد. اولین نسخه از مجموعه مایکروسافت آفیس شامل برنامه‌های مایکروسافت ورد (Microsoft Word)، مایکروسافت اکسل (Microsoft Excel) و مایکروسافت پاورپوینت (Microsoft PowerPoint) بود. همچنین برنامه‌های مایکروسافت اکسس (Microsoft Access) و اسکجول پلاس (Schedule Plus) در نگارش حرفه‌ای این نسخه وجود داشت.

 

 

در این پست می‌توانید تمامی فعال‌سازهای نسخه‌های مختلف ویندوز  و آفیس کمپانی مایکروسافت را یافته دانلود کنید.

 

 

 

Windows and Office Activators
REQUIRES :
category:فعال‌ساز نرم‌افزارها
Description:در این پست می‌توانید آخرین نسخه از تمامی فعال‌سازهای مایکروسافت ویندوز و مایکروسافت آفیس را یافته و دانلود کنید. کرک‌های مختلف در همین پست گردآوری شده است.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price:
Currency:
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی

  • نام کامل:

    Windows and Office Activators
  • تاریخ انتشار:

    2016-07-09
  • دسته‌بندی:

  • رمز فایل:

    gigahax.com (جهت جلوگیری از خطای CRC، از کپی کردن رمز خودداری و آن را دستی تایپ کنید)

لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=1668
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: