تبلیغات در وب سایت نرم‌افزاری گیگاهکس


 

Brand-Building - Advertisement - تبلیغات

 

امروزه تبلیغات به رکن جدایی ناپذیر جهت معرفی کسب و کار تبدیل شده است. جلب توجه و نظر مشتری در بازار رقابتی کنونی به شدت سخت‌تر از گذشته شده و سازمان‌ها برای دستیابی به این امر، هزینه‌های بسیار زیادی برای تبلیغات پرداخت می‌کنند. از طرفی تبلیغات سنتی به دلایلی مانند خسته شدن مردم از این تبلیغات و تکراری شدن آن‌ها، جلب توجه کمتر، مشابه بودن تبلیغات، هزینه‌های بالا در مقابل بازدهی پایین و عدم در نظر گرفتن بازار هدف و مخابین خاص، دیگر مناسب و کافی نیستند و سازمان‌ها باید همواره به دنبال روش‌های جدید‌تر و خلاقانه‌تر برای ارائه‌ی برند و محصول خود باشند. روش‌های سنتی اعم از تبلیغات تلویزیونی و روزنامه با این‌که قشر بیشتری از جامعه را هدف می‌گیرند اما یک طرفه بوده و هیچگونه بازخوردی از آمار مخاطبین یا نظرات آن‌ها وجود ندارد. ضعف دیگر اینگونه تبلیغات در این است که مخاطبی که مورد هدف قرار می‌گیرد شاید به هیچ وجه به محصول شما احتیاجی نداشته باشد.

 

اما از طرفی دیگر امروزه شبکه‌ی گسترده‌ی اینترنت به بستری بسیار مناسب برای تبلیغات تبدیل شده است. بسیاری از برند‌ها و شرکت‌ها به لطف وجود این شبکه توانسته‌اند فعالیت خود را ارتقا داده و جایگاه خود را در بازار بالا ببرند. مزیت بزرگ تبلیغات اینترنتی در این است که تبلیغات به صورت هدفمند برای مشتریان خاص ارائه می‌شود و این ویژگی علاوه بر ارائه‌ی آمار کاملی از تعداد بازدید، نظرات مخاطبین و درصد موفقیت تبلیغ، می‌تواند تأثیر فوق‌العاده بیشتری برای شرکت‌ها در بر داشته باشد.

 

در میان سایت‌های نرم‌افزاری، گیگاهکس (GigaHax) با فعالیت پرقدرت و مداوم خود، بازدیدکنندگانی حرفه‌ای و محترم به خود اختصاص داده که می‌توانند هدف‌های خوبی برای دریافت تبلیغات شما باشند. به علاوه گیگاهکس (GigaHax) با به کارگیری آخرین فناوری‌های روز دنیا در زمینه‌ی طراحی و ایجاد بستر اطلاعاتی، زمینه‌ی مناسبی را جهت ارائه‌ی با کیفیت آخرین نسخه‌ی نرم‌افزارها فراهم می‌کند که سرعت مناسب سرورها و به‌روزرسانی به موقع و سریع اطلاعات، مخاطبین بسیاری را به این سایت جذب کرده است و تک تک این مخاطبین می‌توانند در آینده برای شرکت شما نیز یک مشتری به حساب آیند. ترافیک روزانه‌ی این وبسایت به طور مداوم در حال صعود بوده و جایگاه آن نیز در میان وب‌سایت‌های ایرانی روز به روز در حال رشد است. به همین علل، گیگاهکس (GigaHax) می‌تواند جایگاهی مناسب برای رشد و ارتقای سطح کاری برند، حرفه و شرکت شما شود.

 

✅ گیگاهکس دارای روزانه 4200 بازدید و 2100 ورودی جدید است

✅ همچنین رتبه‌ی جهانی و ایران وب‌سایت را می‌توانید در سایت الکسا مشاهده کنید

 

در جدول زیر می‌توانید پلن‌های تبلیغاتی گیگاهکس (GigaHax) را مشاهده کنید. در نظر داشته باشید جایگاه تبلیغات در بهترین موقعیت‌های صفحه تعبیه شده و به گونه‌ایست که بیشترین بازدید و جلب نظر مشتری شما از طریق همین مکان‌ها صورت می‌گیرد.

 

تصویری از مکان پلن‌های تبلیغاتی گیگاهکس (جهت نمایش بهتر، بر روی تصویر Zoom کنید)

 

 

✅ جدول تعرفه‌های تبلیغاتی وب‌سایت گیگاهکس:

 

پلنمحل نمایش تبلیغسایز مجازوضعیت سفارش‌گیریهزینه‌ی ماهیانه
1بالای سایت (نمایش در تمام صفحه‌ها)60 × 468موجود200,000 تومان
2 و 3بالای پانل اعلانات (نمایش در تمام صفحه‌ها)60 × 468موجود120,000 تومان
4 و 5بالای پانل اعلانات (نمایش در تمام صفحه‌ها)60 × 468موجود110,000 تومان
6بالای پانل اعلانات (نمایش در تمام صفحه‌ها)90 × 728موجود190,000 تومان
7نوار سمت راست (نمایش در تمام صفحه‌ها)140 × 130موجود50,000 تومان
8نوار سمت راست (نمایش در تمام صفحه‌ها)200 × 130موجود80,000 تومان
9نوار سمت راست (نمایش در تمام صفحه‌ها)
در موبایل نمایش داده نمی‌شود
600 × 130موجود130,000 تومان
10گوشه پایین سمت راست (نمایش در تمام صفحه‌ها)
در تبلت و موبایل نمایش داده نمی‌شود
100 × 120موجود200,000 تومان
12کنار لینک دانلودها
در موبایل نمایش داده نمی‌شود
120 × 120موجود150,000 تومان
13 و 14انتهای باکس توضیحات مطالب60 × 468موجود100,000 تومان
تبلیغات متنی لوگودارسایز لوگو: 33 × 33موجود30,000 تومان
تبلیغات متنی سادهموجود20,000 تومان
باکس باز شونده هنگام لود صفحهناموجود
پاپ آپ (Popup)ناموجود

 

 

 

نکات و توضیحات مهم (قبل از سفارش پلان مورد نظر، مطالعه شود):

 

 • تبلیغات فقط از سایت‌هایی که محتوای مناسب و مطابق با اخلاق اجتماعی و انسانی دارند، پذیرفته خواهد شد.
 • بنر تبلیغاتی نباید حاوی هیچگونه تصاویر غیر مجاز، محرک‌های جنسی، بی‌اخلاقی و صحنه‌های ترسناک و خشن باشد.
 • سفارش‌دهنده‌ی تبلیغ، مسئولیت کامل محتوای تبلیغ شده (و صفحات لینک شده) را داراست و موظف به حفظ امنیت و اعتماد کاربران است. در صورت شکایت کاربران گیگاهکس و مشاهده‌ی محتوایی غیر از موضوع تبلیغ شده، گیگاهکس می‌تواند تا زمان روشن شدن کامل مشکل و برطرف ساختن ایرادات به وجود آمده، تبلیغ را از سایت حذف و آن را به حالت تعلیق در آورد.
 • اگر قصد تبلیغ فروشگاه اینترنتی دارید، وب‌سایت شما باید دارای نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی (eNamad) باشد.
 • در طول دوره‌ی تبلیغ، سفارش‌دهنده مجاز به تغییر محتوای صفحه‌ی لینک داده شده (که کاربران توسط تبلیغ به آن هدایت می‌شوند) نیست و در صورت مشاهده‌ی تغییراتی بیش از حد معمول و تعویض کلیت موضوع نسبت به حالت قبل، گیگاهکس مجاز به حذف تبلیغ و معلق کردن آن تا زمان رفع ایرادات از سوی سفارش‌دهنده خواهد بود.
 • در صورت قطع سرویس‌دهی (Downtime) گیگاهکس، در زمان پایان دوره‌ی آگهی، به ازای زمان‌های قطعی به دوره‌ی آگهی اضافه خواهد شد.
 • در صورت انتخاب پلان و واریز وجه، تغییر پلان تا دو روز اول، در صورت وجود پلان خالی، شامل هزینه‌ای برابر با 10 درصد پلان سابق خواهد بود و پس از گذشت دو روز، امکان تغییر پلان وجود نخواهد داشت.
 • تغییر بنر تبلیغاتی، 3 بار در ماه امکان‌پذیر است و در صورت درخواست بیشتر، به ازای هر تغییر، 10 درصد از هزینه‌ی کل پلان دریافت خواهد شد.
 • در صورت بروز مشکل در سایت شما اعم از اتمام پهنای باند و قطع سرویس‌دهی (Downtime)، امکان توقف تبلیغات و رزرو آن برای روزهای باقی‌مانده یا هدر رفته شده وجود نخواهد داشت.
 • در صورت تمایل برای تمدید آگهی خود، بایستی 3 روز قبل از اتمام آگهی، وجه مشخص شده برای پلان را از طریق روش‌های ذکر شده‌ی موجود به حساب مدیریت سایت واریز کنید. در غیر این صورت، پلان در زمان اتمام دوره حذف و به فرد دیگری اجاره داده خواهد شد. در این صورت، تمدید یا بازخرید پلان، شامل تخفیف تمدید آگهی نشده و قیمت پایه‌ی آن محاسبه می‌گردد.
 • اگر تمدید آگهی بیش از 3 ماه انجام گردد، قیمت جدید شامل تخفیف خواهد بود در غیر این صورت برای تمدیدهایی کمتر از سه ماه، قیمت پایه‌ی پلان محاسبه خواهد شد.
 • در صورت انصراف از نمایش آگهی، تبلیغ شما به مدت 15 روز از زمان ثبت آن بر روی سایت فعال خواهد بود و پس از آن، 50 درصد از هزینه‌ی پلان کسر شده و مابقی به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

 

 

حالات و شرایطی که از امکان خدمت‌رسانی در آن‌ها و درج تبلیغ، معذور خواهیم بود به شرح زیر است:

 

 • امکان درج iFrame از وب سایت شما وجود ندارد.
 • تمامی لینک‌ها به صورت noFollow بوده و از قرار دادن لینک‌ها به صورت Follow، حتی با پرداخت مبالغ بیشتر معذوریم.
 • تبلیغ سایت‌های همکار و مشابه حیطه‌ی کاری گیگاهکس (سایت‌های دانلود نرم‌افزار و…) و یا هر سایتی که به نحوی این سایت‌ها را تبلیغ می‌کند، پذیرفته نخواهد شد.
 • امکان درج بنرهای فلش با فرمت SWF به دلیل درگیر کردن منابع سخت‌افزاری کاربران و کاهش سرعت سایت وجود ندارد.
 • تبلیغ فروشگاه‌های فروش محصولات زناشویی و محصولات غیر مجاز امکان‌پذیر نیست.

 

 

 

توضیحات اضافی پلان‌ها:

 

 • تبلیغات متنی ساده: این نوع تبلیغات با روشی ساده به تبلیغ کالا و خدمات می‌پردازد. اگر به دنبال تعرفه‌ای اقتصادی برای معرفی خود هستید، این جایگاه پیشنهاد ماست.
 • تبلیغات متنی لوگودار: این نوع تبلیغ، شامل یک عنوان با حالت Bold، توضیحی کوتاه با فونت معمولی و یک لوگوی کوچک است تا کلیت موضوع مورد نظر خود را برای مخاطب خود با به کارگیری این سه مورد بیان کنید. توجه داشته باشید که مقدار کاراکترهای متنی مجاز، حداکثر 4 خط خواهد بود. 

 

 

راه‌های ارتباطی با ما جهت هماهنگی و سفارش آگهی:

 

 • ارسال پیام به آیدی تلگرام: @GigaHax_Com_Admin
 • ارسال ایمیل به آدرس‌هایی که در انتهای سایت در بخش ارتباط با ما نوشته شده است