آپدیت

BetterZip 4.1.3 Build 1345 macOS ساخت و باز کردن فایل‌های فشرده Zip و RAR مک


  انتشار:        دسته‌بندی:  فشرده کننده      نویسنده:  Amin 8910      بازدید:  958

BetterZip Banner - بنر BetterZip

BetterZip نام نرم‌افزار پرقدرت و کاربر پسندی است که برای سیستم عامل مکینتاش (Mac OS X) منتشر شده است. این نرم‌افزار ابزار‌های مورد نیاز برای فشرده‌سازی فایل‌ها و پوشه‌ها، ویرایش فایل‌های آرشیو شده، پیش‌نمایش محتویات آن‌ها و همچنین رمزگذاری حساس و قدرتمندی بر روی آن‌ها را داراست. افزونه‌ی جدید برای Finder مکینتاش، تمام درخواست‌های شما را در تولباری در Finder قرار داده است. به این صورت که فایل‌هایتان را از Finder انتخاب می‌کنید و پس از زدن دکمه‌ی BetterZip و انتخاب یکی از نیازهایتان از لیستی که نمایش داده می‌شود، می‌توانید آرشیو و فایل فشرده‌ی خود را بسازید. البته که شما می‌توانید به هر صورتی که می‌خواهید فایل فشرده‌ی انتخاب شده را استخراج کنید.

 

BetterZip به شما این امکان را می‌دهد تا هر سرویس و خدماتی را که می‌پسندید به اندازه‌ی دلخواه استفاده کنید که این امر در نسخه‌های قبلی فقط به اندازه دو سرویس از پیش تعیین شده بود. همچنین می‌توانید از منوی Tools در تنظیمات پیکربندی به منظور افزودن سرویس جدیدی که می‌توانید اسم آن را نیز خودتان انتخاب کنید، استفاده کنید. همچنین قابلیت Automator به شما کمک می‌کند تا بخش‌هایی از یک چرخه‌ی کاری را نیز فشرده و یا استخراج کنید که این ویژگی به خوبی با ابزارهای دیگری مثل Alfred, LaunchBar و DropZone مطابقت دارد و به خوبی با آن‌ها سازگار است. تمام این‌ها توسط پشتیبانی قوی AppleScript ممکن شده است.

 

در ورژن جدید BetterZip شما می‌توانید آرشیوها را کپی کنید، انتقال دهید حذف کنید و یا تغییر نام دهید. همچنین می‌توانید یک آرشیو را به صورت پنجره‌ی جدید و یا تب جدیدی باز کنید و آرشیو‌های چند قسمتی را به صورت یک فایل نمایش دهید و روی آن کار کنید. همچنین شما می‌توانید انتخاب کنید که نه تنها آرشیوها بلکه تمام فایل‌ها در نوار کناری (Sidebar) نمایش داده شود. همچنین BetterZip به شما امکان تعمیر فایل‌های آسیب دیده در هنگام باز کردن و یا فشرده کردن آن‌ها را می‌دهد. اکنون Recovery volumeها مانند بقیه‌ی بخش‌های یک فایل آرشیو چند قسمتی مورد توجه قرار گرفته است.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار فشرده ساز BetterZip:

  • رهاکردن فایل‌ها در نوار Drop Bar جدید با محیطی برای نگهداری فایل‌های مورد علاقه‌تان که به سرعت آن را فشرده و یا استخراج کنید
  • تعمیر آرشیوهای آسیب دیده‌ی RAR
  • انتقال آرشیو استخراج شده به سطل آشغال و یا هر پوشه دیگری بعد از پایان استخراج‌سازی موفق
  • خارج‌سازی عکس‌های bitmap از فایل‌های PDF
  • خارج‌سازی عکس‌ها و آهنگ‌ها از فایل‌های Flash
  • پشتیبانی از فرمت‌های Zipx و Sitx
  • وارد سازی لیست رمزها در قسمت مدیریت منیجر (Password Manager) ( به صورتی که هر رمز در یک خط باشد)
  • پشتیبانی از پسوندهای شناخته شده‌ی xip و pkg ( تمام فرمت‌های pkg پشتیبانی نمی‌شود. بلکه فقط آن‌هایی که بر پایه xar هستند)
  • نمایش اعلان‌هایی بعد از هر استخراج، تولید فایل فشرده و تست‌هایی که موفق شدند و یا با خطا مواجه شدند

 

 

BetterZip
REQUIRES : Mac OS X 10.10 or Later v4.1.3 Build 1345
category:Compressor
Description:نرم افزار BetterZip ابزار‌های مورد نیاز برای فشرده‌سازی فایل‌ها و پوشه‌ها، ویرایش آرشیوها، پیش‌نمایش محتویات آن‌ها و همچنین رمزگذاری بر روی آن‌ها را داراست.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: $24.95
Currency:USD
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=4322
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: