آپدیت

Folx Pro 5.5.13723 / Folx GO+ 5.5 macOS دانلود منیجر فالکس برای مکینتاش


  انتشار:        دسته‌بندی:  مدیریت دانلود      نویسنده:  Capitalist (بنیان‌گذار گیگاهکس)      بازدید:  2,114

Folx Pro Banner - بنر دانلود منیجر فالکس پرو

Folx نرم‌افزاری جهت مدیریت دانلودها در سیستم عامل اپل مکینتاش است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Eltima Software توسعه یافته است و می‌تواند از طریق افزونه‌ی FlashGot با مرورگرهای موزیلا فایرفاکس، سافاری و گوگل کروم یک پارچه شود و دانلود‌ها را مدیریت کند. اگر به دنبال یک ابزار قدرتمند جهت مدیریت و سازماندهی به دانلودهای خود هستید، گیگاهکس نرم‌افزار Folx را به شما معرفی می‌کند. این همان چیزی است که به دنبال آن هستید. این نرم‌افزار به کاربر اجازه می‌دهد دانلودهای خود را از داخل خود مرورگر انجام دهد یا از Folx به طور جداگانه استفاده کند. فالکس کاربر را قادر می‌سازد تا دانلودهای متوقف شده‌ی خود را ادامه دهد، چندین فایل را همزمان دانلود کند، دانلودها را به رشته نخ‌هایی مجزا در CPU تقسیم کند تا سرعت دریافت بالاتر رود، عملیات دانلود را اولویت‌بندی کند و در نهایت سرعتی مجاز برای دانلود تعیین نماید.

 

Folx با ویژگی قدرتمند تقسیم بخش‌های دانلود به بیش از 10 قسمت، خود را در مقایسه با سایر رقبا بالاتر برده است. بدین ترتیب سرعت دانلود به طور چشم‌گیری بالاتر خواهد رفت. شما می‌توانید به دلخواه خود زمان‌هایی را تنظیم کنید تا عملیات دانلود شروع شده یا پایان یابد. به طور خلاصه می‌توان گفت گزینه‌های جذاب و مفید این نرم‌افزار به همراه رابط کاربری مدرن آن، دانلود منیجری پر قدرت را برای شما به ارمغان آورده است.

 

در این نرم‌افزار مدیریت دانلود که گیگاهکس آن را در اختیار شما قرار داده است، برای جستجوی بهتر فایل‌های دانلود شده می‌توانید یک یا تعداد بیشتری برچسب به هر عملیات دانلود اضافه کنید. شما می‌توانید این برچسب‌ها را به صورت دستی در حین دانلود به آن‌ها اضافه کنید یا تنظیم کنید که برچسب‌ها بر اساس معیارهایی به صورت خودکار به هر دانلود اضافه شود. به طور مثال برچسب‌های ویدیو، موزیک، اپلیکیشن و.. از این دسته برچسب‌ها هستند. در این نرم‌افزار قدرتمند شما اجازه دارید سرعت دانلود را با استفاده از امکان زمان‌بندی که سرعت را برای تاریخ و ساعات مشخصی محدود می‌کند کنترل نمایید. تمامی اطلاعات دانلود شده، چه موسیقی و چه ویدیو، به صورت خودکار با لیست پخش (Playlist) آیتونز (iTunes) یکپارچه خواهند شد.

 

امکان دیگری که در این نرم‌افزار مدیریت دانلود از آن بهره‌مند هستید، امکان دانلود فیلم‌ها از یوتیوب با قابلیت انتخاب فرمت ویدیو است. همچنین می‌توانید ویدیوهای خصوصی و آن‌هایی را که شامل محدودیت سنی می‌شوند دانلود کنید. هرگاه شما در ویدیویی را نیاز نداشتید و فقط موسیقی متن آن شما را مجذوب کرد و تمایل به دریافت آن داشتید، Folx بهترین راه حل برای شماست. عملیات دانلود می‌تواند به صورت دستی، به محض پخش و تشخیص ویدیوها در وب و همچنین در زمان‌بندی به خصوصی انجام شوند.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار مدیریت دانلود Folx:

 • امکان ادامه‌‌ی دانلودهای متوقف شده و خراب
 • دانلود همزمان چندین فایل
 • تقسیم دانلودها به بخش‌های متعدد جهت افزایش سرعت دانلود
 • امکان زمان‌بندی دانلودها
 • سیستم برچسب‌زنی دستی و اتوماتیک به هر فایل در حال دانلود جهت جستجو و تشخیص آسان‌تر فایل‌های مورد نظر
 • کنترل هوشمند سرعت
 • یکپارچه شده با iTunes
 • ذخیره‌ی نام کاربری و رمز عبور سایت‌ها (مثلا برای دانلود از سایت‌هایی که اکانت VIP دارند)
 • ویژگی محدود کردن سرعت دانلود و آپلود
 • پشتیبانی از وب‌سایت‌هایی که نیاز به تأیید هویت دارند
 • یک‌پارچه شده با مرورگرهای موزیلا فایرفاکس، سافاری و گوگل کروم

 

 

Folx
REQUIRES : قابل نصب بر روی Mac OS X 10.7 Lion به بالا Pro 5.5.13723 / GO+ 5.5
category:مدیریت دانلود
Description:Folx نرم‌افزاری جهت مدیریت دانلودها در مکینتاش است و می‌تواند از طریق افزونه‌ی FlashGot با مرورگرهای موزیلا فایرفاکس، سافاری و گوگل کروم یک پارچه شود.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: 19.95
Currency:USD
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=2630
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: