جدید

Facebook Desktop Messenger 1.4.3 Mac OS X مسنجر فیسبوک نسخه مک


  انتشار:        دسته‌بندی:  مسنجر      نویسنده:  Capitalist (بنیان‌گذار گیگاهکس)      بازدید:  1,257

Facebook Desktop Messenger Logo - لوگوی مسنجر فیسبوک دسکتاپ

Facebook Desktop Messenger 1.4.3 دارای رابط کاربری عمومی است که می‌توانید همه چیز را به آسانی در آن بیابید. ما با نام کاربری و رمز عبور خود وارد اکانتمان می‌شویم و برنامه، لیست دوستان را به صورت الفبایی به ما نشان می‌دهد. دوستانی که آنلاین هستند در بالاتر و سایرین در زیر آن‌ها مرتب می‌شوند. این برنامه فاقد برخی ویژگی‌های مشترک در نرم‌افزارهای پیام رسان است. برای مثال، هیچ تنظیماتی برای صدا در مسنجر فیسبوک پیدا نمی‌شود، بنابراین شما نمی‌توانید صدایی را برای فهم زمان ارسال یا دریافت پیام‌ها تنظیم کنید. همچنین مسئله‌ی اذیت کننده‌ی دیگر این است که باید برای ارسال هر متن، با موس بر روی کلید Send کلیک کنید. البته شما می‌توانید به جای استفاده از موس، با کلید Tab نیز بر روی کلید Send فوکوس کرده و Enter را بفشارید تا پیام ارسال شود ولی در هر حال این نوع ارسال، کمی اذیت‌کننده است.

 

به طور کلی نرم‌افزار فیسبوک مسنجر (Facebook Desktop Messenger) کار می‌کند اما بسیار خشک و ساده. نصب و حذف نرم‌افزار فیسبوک مسنجر (Facebook Desktop Messenger) بدون مشکل است. در آن زمان که چت آنلاین تازه در میان عموم باب شده بود، بسیاری از ما با استفاده از یک نرم‌افزار چت مانند مسنجر AOL یا ICQ از آن بهره می‌بردیم. امروزه بسیاری از مردم با استفاده از فیسبوک به چت با یکدیگر می‌پردازند. چرا که نه؟ اکثریت قریب به اتفاق افرادی که می‌شناسید در فیسبوک هستند و قابلیت چت، به رابط کاربری این برنامه اضافه شده که احتمالا شما در تمام طول روز حداقل یک بار از آن استفاده می‌کنید.

 

نرم‌افزار فیسبوک مسنجر (Facebook Desktop Messenger) یک مسنجر رایگان است که شما را قادر می‌سازد تا به طور مستقیم از دسکتاپ یا سیستم رومیزی خود با دوستانتان چت کنید. با رابط گرافیکی پیشرفته این نرم‌افزار، می‌توانید خبر داشته باشید که چه کسانی از میان دوستانتان آنلاین و کدام یک از افراد آفلاین هستند. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید به طور مستقیم بدون باز کردن مرورگر و درگیر کردن سخت‌افزار، به اکانت فیسبوک خود متصل شوید. شما می‌توانید به لطف رابط کاربری گفتگوی سریع این نرم‌افزار، با تعداد زیادی از دوستان خود به طور همزمان به گفتگو بپردازید. این کار تنها با کلیک بر روی نام فرد مورد نظر انجام می‌گیرد.

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار Facebook Desktop Messenger:

 

  • استفاده‌ی راحت و آسان
  • رابط کاربری پرسرعت برای گفتگو
  • نمایش افراد آنلاین و آفلاین به صورت لیست الفبایی
  • قابلیت باز کردن چندین پنجره‌ی چت به صورت همزمان

 

 

Facebook Desktop Messenger
REQUIRES : Mac OS X v1.4.3
category:Messenger
Description: مسنجر فسیبوک (Facebook Desktop Messenger) یک پیام‌رسان رایگان و آسان است که می‌توانید تنها با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود، با دوستانتان گفتگو کنید
software url:Link
Author:
Reviews:
Price:
Currency:
لینک‌های دانلود


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=1035

یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: