آپدیت

Adobe Camera RAW 10.4 Win/Mac پلاگین پردازش و تبدیل تصاویر خام در فوتوشاپ


  انتشار:        دسته‌بندی:  ابزار عکس, ابزار عکس      نویسنده:  Amin      بازدید:  992

Adobe Camera RAW Banner - بنر ادوبی کمرا رو

Adobe Camera Raw یک پلاگین ضروری و قدرتمند ادوبی فتوشاپ است که پردازش سریع عکس‌هایی با فرمت RAW را فراهم می‌کند. این پلاگین با پشتیبانی از دوربین‌های دیجیتال حرفه‌ای و متوسطی که در بازار هستند، توانایی پردازش قدرتمند و سریع عکس‌ها را دارد.  با استفاده از قابلیت Digital Negatives (نگاتیو‌های دیجیتالی) در حالی که نتیجه دلخواهتان را با انعطاف پذیری و کنترل بیشتر به دست می‌آورید، می‌توانید از فایل اصلی RAW نیز نگهداری کنید. پلاگین Photoshop Camera Raw در فوریه 2003 به عنوان ضروری‌ترین ابزار پردازش برای عکاسان حرفه‌ای شناخته شد. همچنین شرکت ادوبی از تکنولوژی پردازش تصویر که در این پلاگین استفاده شده بود، برای ساخت نرم افزار ادوبی فتوشاپ لایت روم (Lightroom) کمک گرفت.

 

با استفاده از این افزونه، کاربران علاوه بر این‌که می‌توانند تصاویر خام (Raw) را ویرایش کنند، همچنین می‌توانند آن‌ها را به فرمت‌های دیگری که به طور گسترده توسط برنامه‌های دیگر پشتیبانی می‌شوند تبدیل کنند. با استفاده از این ابزار، عکاسان می‌توانند مستقیما روی عکس‌های خود کار کنند در حالی که مطمئن هستند تصاویر اصلی بدون هیچ ایرادی دست نخورده باقی می‌مانند. با توجه به نتایجی که می‌خواهید به دست آورید، می‌توانید افکت‌های هنری را به عکس‌های خود اضافه کنید یا حتی ویرایش‌های ابتدایی از قبیل حذف قسمتی از تصویر (Crop)، برش (Cut)، چرخش (Rotate) یا ایجاد شیب (Tilt) را انجام دهید. این پلاگین به صورت خودکار هر زمانی که شما فایلی با فرمت RAW در فوتوشاپ باز می‌کنید، اجرا می‌شود.

 

علاوه بر این Adobe Camera Raw از طیف گسترده‌ای از دوربین‌ها پشتیبانی می‌کند تا افراد بیشتری بتوانند تصاویر خام خود را پردازش کنند؛ صرف نظر از این‌که آن‌ها از دوربین‌های Cannon, Kodak, Olympus, Konica Minolta Samsung, Ricoh, Leaf, Contax, Hasselblad, Panasonic, Sony, Sigma, Casio, Leica, Nikon, Fujifilm, Pentax یا Mamiya استفاده می‌کنند.

(لیست کامل دوربین‌ها و لنزهای پشتیبانی شده را می‌توانید در لینک‌های پایین صفحه مشاهده کنید)

 

 

قابلیت‌های کلیدی پلاگین Adobe Camera RAW:

  • پشتیبانی از تصاویر با فرمت RAW
  • ابزار ویرایش هوشمند پوست
  • پشتیبانی از آخرین نسخه فوتوشاپ
  • پشتیبانی از تعداد زیادی از دوربین‌های موجود در بازار
  • پردازش و ویرایش فایل‌های Raw
  • بهبود کیفیت تصاویر
  • تبدیل عکس‌ها به فرمت‌های رایج دیگر به منظور استفاده در سایر برنامه‌ها
  • لیست دوربین‌های پشتیبانی شده
  • لیست لنزهای پشتیبانی شده

 

 

Adobe Camera RAW
REQUIRES : Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 | Mac OS X 10.10 or Later v10.4
category:ابزار عکس
Description:The Adobe camera raw یکی از پلاگین های ضروری و قدرتمند فتوشاپ است که به شما اجازه پردازش سریع و حرفه ای عکس های خام را می دهد.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: رایگان
Currency:USD

لطفا توجه کنید که پلاگین Adobe Camera Raw توانایی سازگاری با تمام نسخه‌های فتوشاپ را ندارد. هر ورژن باید بر روی نسخه‌ی خاصی از فتوشاپ نصب شود. بنابراین قبل از دانلود از سازگاری این پلاگین گرافیکی با نسخه فتوشاپتان مطمئن شوید.

لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=4877
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: