جدید

Avira Free Antivirus for Mac 3.5.3.27 آنتی ویروس رایگان اویرا برای مکینتاش


  انتشار:        دسته‌بندی:  آنتی ویروس      نویسنده:  شادمان ادمن      بازدید:  892

Avira Free Antivirus Logo - اوگوی آنتی ویروس رایگان اویرا

Avira Free Antivirus for Mac دیواری است در مقابل ویروس‌ها که هم برای مصرف‌کنندگان عادی و هم برای شرکت‌های تجاری کاربرد دارد. این نرم‌افزار را به سادگی بر روی سیستم مکینتاش خود نصب کنید و از سیستمی بدون ویروس و مشکلات ویروسی لذت ببرید. آنتی‌ویروس رایگان اویرا نسخه مخصوص مک از همان تکنولوژی استفاده می‌کند که در نسخه ویندوز آن به کار گرفته شده است. این نرم افزار به صورت بلادرنگ (Realtime) از سیستم شما محافظت می‌کند و در صورت شناسایی هر ویروسی فقط با یک کلیک می‌توانید آن را به طور کامل حذف کنید.

اویرا همچنین شامل برخی ویژگی‌های ایمنی برای مرورگرها است که فعلا فقط برای مرورگر کروم (Chrome) در دسترس است اما به زودی برای مرورگر فایرفاکس (Firefox) نیز قابل دسترس خواهد بود. این ویژگی باعث امنیت در نتیجه‌ی جستجوی شما خواهد شد. همچنین دارای یک مسدود کننده‌ی ردیابی برای مروگر است که باعث جلوگیری از ردیابی آنلاین شما توسط سایت‌ها یا شرکت‌ها می‌شود.

 

آنتی‌ویروس Avira Free Antivirus for Mac دارای یک فرمت “بازگشت به اصول اولیه” (Back to basics) است که باعث می‌شود رابط کاربری آن بسیار روان و استفاده از آن بسیار آسان باشد. تنها به پیکربندی و تنظیمات کمی نیاز است تا همه چیز از اسکن سیستم گرفته تا آپدیت برنامه به صورت خوکار انجام شود. آنتی ویروس اویرا همچنین به صورت بلادرنگ و خوکار سیستم شما را بررسی می‌کند و در صورت وجود هر چیزی که به سیستم شما آسیب بزند، آن را در محلی ایمن قرنطینه می‌کند. البته شما می‌توانید به صورت دستی یا زمان‌بندی شده، سیستم خود را بررسی و اسکن (Scan) نمایید.

 

Avira Free Antivirus for Mac بدون دردسر نصب می‌شود و به آسانی قابل استفاده است: سیستم مک خود را به آسانی فشردن یک دکمه اسکن و بررسی کنید و پوشه‌ها و فایل‌های خود را فقط با یک کلیک تعمیر کنید. این تنها آنتی‌ویروسی است که با استفاده از تکنولوژی award-winning از سیستم شما در مقابل تهدیدهایی مانند ویروس‌ها، تروجان‌ها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و نرم‌افزارهای جاسوسی محافظت می‌کند. برای امنیت بیشتر و راحتی، شما می‌توانید اسکن‌های خود را به صورت خودکار و زمان‌بندی شده تنظیم کنید. اویرا در سکوت کامل و در پس زمینه اجرا خواهد شد، بدون اینکه بر سرعت و عملکرد سیستم شما تاثیری بگذارد.

 

 

قابلیت‌های کلیدی آنتی ویروس رایگان اویرا (Avira Free Antivirus for Mac):

 • محافظت به هنگام و بلادرنگ (Realtime)
 • محافظت کامل در زمان آنلاین بودن
 • شناسایی و نابودی ویروس‌ها، تروجان‌ها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و نرم افزارهای جاسوسی
 • استفاده‌ی آسان و روان از رابط کاربری
 • امکان به روزرسانی خودکار
 • شامل قابلیت‌هایی برای امنیت مرورگرها
 • محافظت سطح بالا در مقابل تهدیدها
 • قابلیت تنظیم اسکن‌های زمان‌بندی شده
 • دارای چندین حالت برای اسکن و بررسی
 • وجود جبهه‌ی متحد در مقابل تهدیدها
 • امکان کنترل از راه دور برای تنظیم، نمایش و امنیت شبکه برای به روزرسانی برنامه‌ها

 

 

Avira Free Antivirus for Mac - آنتی ویروس رایگان اویرا برای مک
REQUIRES : قابل نصب بر روی Mac OS X 10.11 به بالا v3.5.3.27
category:آنتی ویروس
Description:آنتی ویروس و محافظ امنیتی Avira Free Antivirus for Mac دیواری است در مقابل ویروس‌ها که هم برای مصرف‌کنندگان عادی و هم برای شرکت‌های تجاری کاربرد دارد.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price:
Currency:
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=3426
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: