آپدیت

ShabKook 1.2.0 اپلیکیشن رسمی شب کوک


  انتشار:        دسته‌بندی:  فارسی      نویسنده:  Capitalist (بنیان‌گذار گیگاهکس)      بازدید:  3,767

ShabKook Logo - لوگوی شب کوک

ShabKook 1.2.0 (شب کوک) مجموعه‌ای تلویزیونی است که توسط هادی دمیرچی تهیه شده و با اجرای بسیار زیبا و پر انرژی باربد بابایی، هر شب از شبکه‌ی نسیم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود. موضوع این برنامه‌ی تلویزیونی همانند برنامه‌های مشابه ماهواره‌ای، تست خوانندگی است. به طوری که ابتدا فراخوانی جهت شرکت در مسابقه اعلام شد و از میان ثبت‌نام کنندگان، بیش از 200 نفر به عنوان شرکت‌کننده در این مسابقه راه یافتند. سپس افراد سه به سه با یکدیگر مسابقه داده تا به درجات بالاتر راه یافتند. در پایان، برنده‌ی این مسابقه به عنوان عضو فعال صدا سیما شناخته شده و در تولیدات بعدی با او همکاری خواهد شد. در این بازی چهار نفر از افراد حرفه‌ای موسیقی ایران یعنی فریدون آسرایی، فرهاد برنجان، مهدی یغمایی و پوریا حیدری، نقش داوری را بر عهده می‌گیرند و به شرکت کنندگان بر اساس نوع پوشش، کوک خواندن، به کارگیری تماشاچیان حاضر در استودیو و فاکتورهای دیگر نمره می‌دهد.

 

 

 

 

ShabKook
REQUIRES : v1.2.0
category:Persian
Description:برنامه‌ی شب کوک (ShabKook) از برنامه‌های تلویزیونی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است که موضوع آن تست خوانندگی است و هر شب از شبکه‌ی نسیم پخش می‌شود
software url:Link
Author:
Reviews:
Price:
Currency:

با دانلود اپلیکیشن شب کوک و نصب بر روی گوشی اندرویدی خود می‌توانید با ضبط یک فیلم یک دقیقه‌ای و ارسال برای این شبکه، در سری بعدی مسابقات شرکت کنید!


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=1309
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: