جدید

Call of Duty: Infinite Warfare PC – RELOADED + Update 20161118 ندای وظیفه


  انتشار:        دسته‌بندی:  تیر اندازی      نویسنده:  Capitalist (بنیان‌گذار گیگاهکس)      بازدید:  1,550

Call of Duty Infinite Warfare Banner

 

Call of Duty: Infinite Warfare (کال آف دیوتی اینفینیت وارفر) یک بازی تیراندازی اول شخص است که به وسیله‌ی Infinity Ward توسعه یافته و توسط کمپانی Activision منتشر شده است. این بازی، سیزدهمین قسمت از سری بازی‌های کال آف دیوتی (Call of Duty) است که در تاریخ 4 نوامبر 2016 برای مایکروسافت ویندوز و کنسول‌های بازی پلی استیشن ۴ (PlayStation 4) و ایکس باکس وان (Xbox One) عرضه شد. توسعه‌ی Infinite Warfare از سال 2014 آغاز شد. این اولین عنوان تحت چرخه‌ی توسعه‌ی سه ساله سری بازی‌های کال آف دیوتی (Call of Duty) توسط Infinity Ward است. داستان بازی حول محور نبردی برای منظومه‌ی شمسی است که دشمن‌های SDF که رقیب اصلی ما هستند، در حال تلاش برای به دست آوردن منظومه هستند. بازیکنان در این بازی کنترل مبارزه‌ی هوایی ویژه‌‌ی Recon را که تحت سرپرسی کاپیتان Nick Reyes است بر عهده می‌گیرند. آن‌ها جنگنده‌ای تبدیل شونده به نام “شغال” دارند که می‌توانند به عنوان نقطه‌ی مرکزی جهان که کیفر نامیده می‌شود، آن را سفارشی کنند.

 

همچنین نسخه‌ای سفارشی از Infinite Warfare با مدیریتی مجدد بر Call of Duty 4: Modern Warfare تحت عنوان Modern Warfare Remastered منتشر شده است. تریلر Infinite Warfare با پذیرشی ترکیبی از منقدان بازی و روزنامه‌نگاران و همچنین پذیرشی منفی از سوی جامعه‌ی Call of Duty روبرو شد و در نتیجه این تریلر به دومین فیلم مورد پسند واقع نشده و Dislike گرفته در یوتیوب تبدیل شد.

 

مشابه بازی‌های قبلی این سر ی کال آف دیوتی، Infinite Warfare نیز در سبک تیراندازی اول شخص است. همچنین در بازی تنظیمات و محیط‌های جدید، فضای بیرونی، مکانیسم گیم پلی جدید مانند محیط بدون جاذبه و… گنجانده شده است. بازیکنان با یک بسته‌ی تقویتی و یک قلاب طناب‌دار مجهز شده‌اند که به آن‌ها اجازه می‌دهد به آسانی بتوانند در این محیط‌های بدون گرانش حرکت کنند. همانطور که بازی در محیط فضا تعبیه شده، بازیکنان می‌توانند سیارات مختلف، ماهواره‌ها و سیارک‌ها را در منظومه‌ی شمسی مشاهده کنند.

 

با فرض کنترل کاپیتان Nick Reyes که یک خلبان عملیات ویژه‌ی درجه یک است، بازیکنان به وسیله‌ی جنگنده‌ی تبدیل شونده‌ی او به نام شغال، در یک نبرد هوایی با دشمنان درگیر می‌شوند. مبارزه‌ی هوایی در خطوط مشخصی نیست و بازیکنان می‌توانند آزادانه و بدون محدودیت، “شغال” را کنترل کنند.

 

 

 

Call of Duty: Infinite Warfare
REQUIRES : (Windows 7 SP1 / 8 / 8.1 / 10 (64-bit Infinite Warfare for PC Cracked by RELOADED
category:تیراندازی
Description:بازی Call of Duty Infinite Warfare (کال آف دیوتی) یک بازی تیراندازی اول شخص است که به وسیله‌ی Infinity Ward توسعه یافته و توسط Activision منتشر شده است.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price:
Currency:

System Requirements:

 

Minimum:

OS: Windows 7 64-Bit or later
Processor: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz / AMD Phenom II X4 820 or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
HDD: 70 GB
DirectX: Version 11

 

Recommended:

OS: Windows 7 64-Bit or later
Processor: Intel Core i5-4460 3.2GHz / AMD FX-8320 or equivalent
Memory: 16 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1050 Ti 4GB / Radeon R9 280X 4GB
HDD: 70 GB
DirectX: Version 11

 

 

لینک‌های دانلود


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=2871
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: