آپدیت

Alcohol 120% 2.0.3 Build 10521 + Portable ابزار رایت دیسک و تهیه ایمیج


  انتشار:        دسته‌بندی:  ابزار CD و DVD      نویسنده:  Capitalist (بنیان‌گذار گیگاهکس)      بازدید:  2,135

Alcohol 120% Banner - بنر الکل ۱۲۰ درصد

Alcohol 120% نرم‌افراری پرقدرت در زمینه‌ی رایت انواع CD و DVD است که توسط کمپانی Alcohol Soft ساخته شده است و عملیات پشتیبان‌گیری آسان از CDها و DVDها را بر عهده می‌گیرد. همچنین این برنامه به شما اجازه می‌دهد که بتوانید سی‌دی‌های پر استفاده‌ی خود را به عنوان یک Image (فایل ISO) در کامپیوترتان ذخیره کنید و سپس آن‌ها را با یک کلید، در 1 تا 31 درایو مجازی اجرا نمایید. قابلیت ضبط ایمیج این نرم‌افزار قادر است برخی از الگوریتم‌های حفاظتی از جمله SafeDisc، SecuROM و Data Position Measurement را دور زده و از دیسک‌های قفل شده کپی‌برداری کند. با این حال برخی از الگوریتم‌ها نیاز به سخت‌افزاری دارند تا حفاظت را بازسازی کنند.

این نرم‌افزار همچنین می‌تواند ایمیج‌هایی از فایل‌های سیستمی پلی استیشن و پلی استیشن 2 ایجاد کند. این نرم‌افزار رایت قابلیتی به نام Pre-Mastering داشته که به شما اجازه می‌دهد فایل‌های خود را مستقیما از روی هارد دیسک خود رایت کنید و علاوه بر این می‌تواند از فرمت بلوری (Blu-ray) و اچ‌دی دی‌وی‌دی (HD DVD) پشتیبانی کند. این نرم‌افزار با تمام نسخه‌های ویندوزهای 32 بیتی و 64 بیتی حتی ویندوز 10 به راحتی کار کرده و بر روی آن‌ها قابل اجرا خواهد بود.

کابران خانگی می‌توانند نسخه‌ی پشتیبانی از سی‌دی‌های بازی و دی‌وی‌دی‌های فیلم خود تهیه کنند. این ویژگی به کودکان اجازه می‌دهد دیسک‌های چندرسانه‌ای خود را تعمیر کرده و سالم نمایند بدون آن‌که چیزی از ارزش آن‌ها کاسته شود. کتابداران و مدیران مدارس از الکل 120% (Alcohol 120%) استفاده می‌کنند تا مجموعه رسانه‌های قابل ضبط مؤسسات خود را بایگانی کنند و آن‌ها را از سایش و فرسوندگی روزانه که باعث خرابی دیسک می‌شوند حفاظت کنند. بازاریان نیز از الکل 120% (Alcohol 120%) جهت کپی کردن عناوین نرم‌افزاری بدون خسارت بر مجوز نرم‌افزار استفاده می‌کنند حتی اگر سی‌دی‌ها آسیب‌دیده و غیر قابل استفاده شوند.

نرم‌افزار الکل 120% (Alcohol 120%) که وب سایت گیگاهکس نسخه‌ی کامل آن را برای شما آماده کرده است، شامل یک سرور iSCSI می‌باشد که به شما اجازه‌ی به اشتراک‌گذاری هر درایوی بر روی شبکه را می‌دهد. با این قابلیت می‌توانید سی‌دی رایتر یا دی‌وی‌دی رایتر خود را با سایر کامپیوترهای شبکه به اشتراک بگذارید. این ویژگی حتی به شما اجازه می‌دهد دیسکی را درست مثل آن‌که رایتری بر روی سیستم خودتان وجود داشته، رایت نمایید.

الکل 120% (Alcohol 120%) طیف گسترده‌ای از فرمت فایل‌های ایمیج سی‌دی و دی‌وی‌دی از جمله mds، iso، bwt، b5t، b6t، ccd، isz، cue، cdi، pdi و nrg را پشتیبانی می‌کند.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار Alcohol 120%:

  • رایت انواع سی‌دی، دی‌وی‌دی و دیسک‌های بلوری
  • توانایی ایجاد ۱ تا ۳۱ درایو مجازی سی‌دی رام و دی‌وی‌دی‌ رام تنها با یک کلیک
  • قابلیت کپی CD و DVD بر روی CD-R، CD-RW، DVD-R، DVD+R، DVD-RW، DVD-RAM و DVD+RW
  • سرعت خواندن 200x در سی‌دی‌رام‌ مجازی
  • پشتیبانی از CD و DVDهای معمولی و روش خواندن زیر کانال CD خام
  • پشتیبانی از آخرین فرمت Blu-Ray و HD DVD (یک لبه و دو لبه)
  • Mount کردن هرگونه فایل ایمیج حتی آن‌هایی که با نرم‌افزارهای دیگر ساخته شده‌اند
  • بارگذاری CD یا DVD بر روی سرور و به اشتراگ‌گذاری آن با سایر کامپیوترهای شبکه
  • کپی کردن از سی‌دی‌ها و دی‌وی‌دی‌های قفل‌دار و اجرا با سرعت 200 برابر دستگاه DVD و CD خوان

 

 

Alcohol 120%
REQUIRES : Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 v2.0.3 Build 10521
category:CD & DVD Tools
Description:نرم‌افزار Alcohol 120% ابزاری پرقدرت در زمینه‌ی رایت انواع CD و DVD است که عملیات پشتیبان‌گیری آسان از CDها و DVDها را بر عهده می‌گیرد.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: 43.00
Currency:USD
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=1234

یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: