آپدیت

Driver Easy Professional 5.6.3.3792 + Portable جستجو، نصب و آپدیت درایورها


  انتشار:        دسته‌بندی:  درایور      نویسنده:  Capitalist (بنیان‌گذار گیگاهکس)      بازدید:  3,519

Driver Easy Professional Banner - بنر درایور ایزی

Driver Easy نرم‌افزاریست که جهت شناسایی خودکار و تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان از درایورهای نصب شده بر روی سیستم شما و همچنین برای دانلود آن دسته از درایورهایی که هنوز نصب نشده‌اند، طراحی شده است. هنگامی که برنامه با یک رابط کاربری دلنشین شروع به کار می‌کند، می‌توانید اطلاعات سخت‌افزار از جمله سیستم عامل، رم، پردازنده و مادربورد را مشاهده کنید. بنابراین تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که فرآیند اسکن را آغاز نمایید تا برنامه شروع به یافتن درایورهای نصب نشده کند.

پس از اتمام این مرحله شما می‌توانید کل درایورهای قدیمی که آپدیت نیاز دارند، درایورهای نصب نشده، دیوایس‌های اسکن شده و زمان اسکن را مشاهده کنید. هنگامی که به سربرگ Download مراجعه می‌کنید، می‌توانید نتایج پیدا شده توسط Driver Easy را همراه با حجم هر درایور مشاهده کنید. در آن‌جا ابتدا باید درایورهای مورد نظر را دانلود کنید و سپس به نصب یا حذف آن‌ها بپردازید، فایل‌ها را در محل ذخیره شده‌شان مشاهده کنید، موارد مختلف را مخفی کنید یا خطایی را گزارش دهید. علاوه بر این شما می‌توانید زبان نرم‌افزار را تغییر دهید، تنظیمات پروکسی برای اتصال به سرور دانلود درایورها را پیکربندی کنید، تنظیم کنید که DriverEasy قبل از نصب درایورها به طور خودکار یک نقطه‌ی بازگشت (Restore Point) بسازد و لیست تمام درایورهای مخفی را مشاهده کنید.

 

در سربرگ Tools می‌توانید اطلاعات سخت‌افزار سیستم خود را مشاهده کنید، از یک نسخه‌ی پشتیبان برای درایورها استفاده کرده و آن را بازگردانی کنید و همچنین آن‌ها را حذف کنید. البته در نسخه‌ی آزمایشی در برخی ما نمی‌توانیم تمام موارد دانلود شده را نصب کنیم یا تنها اجازه‌ی دانلود یک فایل همزمان داده می‌شود. اما در گیگاهکس می‌توانید از آخرین نسخه‌ی نهایی و بدون محدودیت این نرم‌افزار استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم خودتان از این نرم‌افزار استفاده کنید و ما را از نظرات خود بی بهره نگذارید…

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار Driver Easy:

  • یافتن درایورهای نصب نشده و دانلود آن‌ها
  • رابط کاربری جذاب و مناسب
  • توانایی نمایش کل درایورهای قدیمی و آپدیت نشده، درایورهای نصب نشده، دیوایس‌های اسکن شده و زمان اسکن
  • نمایش اطلاعات جامع در مورد سخت‌افزار سیستم
  • امکان پیکربندی تنظیمات دلخواه برای پروکسی
  • توانایی گرفتن نقطه‌ی بازگشت (Restore Point) به صورت اتوماتیک قبل از نصب درایورها
  • شناخت سریع درایور دستگاه‌های ناشناخته
  • نگه داشتن درایورها در آخرین نسخه‌ی موجود
  • قابلیت بازگردانی درایورها
  • قابلیت حذف درایورها

 

 

Driver Easy
REQUIRES : Windows XP / 7 / 8 / 8.1 / 10 Professional 5.6.3.3792
category:درایور
Description:نرم‌افزار DriverEasy نرم‌افزاریست که جهت شناسایی، نصب و آپدیت خودکارو همچنین تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان از درایورهای نصب شده بر روی سیستم شما طراحی شده است.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: 29.95
Currency:USD
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=976
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: