آپدیت

DriverPack Solution 17.7.101 Offline Edition – June 2018 نصب آفلاین درایورها


  انتشار:        دسته‌بندی:  درایور      نویسنده:  Capitalist (بنیان‌گذار گیگاهکس)      بازدید:  14,486

DriverPack Solution Banner - بنر درایور پک سلوشن

DriverPack Solution (یا همان درایور پک سلوشن) یک نرم‌افزار رایگان و متن باز است که تا حد زیادی فرآیند نصب درایورهای سخت‌افزاری را با خودکارسازی فرآیند نصب، آسان می‌کند. قبل از در نظر گرفتن امکان به روزرسانی سخت‌افزار، لازم است به وضعیت فعلی درایورهای نصب شده نگاهی بیاندازید. این نرم‌افزار می‌تواند وظیفه‌ی یک به روز رسانی ساده (مثلا نصب کارت گرافیک) و یا حتی به روزرسانی تمام درایورها را بر عهده بگیرد.

ویژگی بازر این نرم‌افزار این است که می‌تواند عملیات به روزرسانی درایورها را با بهره‌گیری از پایگاه داده‌ی جامعی که دارد، به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت انجام دهد. این در حالی است که در این نرم‌افزار حتی درایورهایی که نسخه‌ی جدیدتری از آن‌ها منتشر شده‌اند می‌توانند از طریق اینترنت بررسی شده و امکان دانلود آن‌ها برای شما فراهم شود. به علاوه این نرم‌افزار می‌تواند از درایورهای اصلی نسخه‌ی پشتیبان تهیه کرده و در صورت بروز مشکلات، آن‌ها را بازگردانی کند. در درایور پک سلوشن (DriverPack Solution) ابزار بسیاری برای شناسایی دقیق و به روز رسانی درایورها وجود دارد اما بسیاری از آن‌ها بسیار پرهزینه هستند.

 

اکنون با وجود نرم‌افزاری که سایت گیگاهکس در اختیار شما قرار داده دیگر نیازی نیست برای جستجو و دانلود درایورها ناراحتی داشته باشید، چون با وجود درایور پک سلوشن (DriverPack Solution) می‌توانید به آسانی و تنها با چندین کلیک، تمام درایورها‌ی مورد نیاز سیستم‌های ویندوزی خود را نصب و آپدیت نمایید. این برنامه با ارائه‌ی یک راه آسان، سریع و کارآمد به گونه‌ای طراحی شده که هر فردی چه در میان کاربران خانگی و چه مدیران سیستم بتواند به راحتی درایور مناسب برای دستگاه‌های متصل به سیستم خود را نصب و همیشه آن‌ها را به روز نگه دارد.

درایور پک سلوشن (DriverPack Solution) همچنین دارای وسیع‌ترین طیف پشتیبانی از بیشتر دستگاه‌ها از جمله دستگاه‌های USB، PCI، ACPI، PNP و … می‌باشد. درایور پک سلوشن (DriverPack Solution) از زبان‌های متعددی پشتیبانی کرده و همچنین در تمامی نسخه‌های ویندوز XP تا ۱۰ در هر دو نسخه‌ی ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی قابل استفاده می‌باشد. این نرم‌افزار به صورت کاملا حرفه‌ای بدون هنگ کردن، کرش و یا پیام‌های حاوی خطا می‌تواند به کار خود ادامه دهد. همچینن در سیستم‌هایی که از RAM و CPU ضعیفی برخوردارند می‌تواند با سرعت قابل قبولی به انجام وظایف خود بپردازد.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار DriverPack Solution:

  •  استفاده‌ی آسان برای تمامی کاربران
  • پشتیبانی از نصب خودکار و بدون اعلان درایورها
  • جستجوی خودکار در اینترنت به دنبال درایورهایی که در دیتابیس موجود نیست
  • دانلود پرسرعت درایورهای جدید
  • پشتیبانی از دانلود درایورها به صورت همزمان
  • نصب درایورها به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت در نسخه‌ی کامل
  • دیتابیس قدرتمند شامل انواع درایورهای لپ‌تاپ‌ها و سیستم‌های رومیزی
  • توانایی تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان از درایورها و بازگردانی آن‌ها
  • پشتیبانی از زبان‌های متعدد از جمله زبان پارسی
  • پشتیبانی از ویندوز‌های XP,Vista,7,8,8.1,10 در هر دو ساختار ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی

 

 

 

DriverPack Solution
REQUIRES : Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 v17.7.101
category:Driver
Description:نرم‌افزار DriverPack Solution نرم‌افزاری رایگان است که تا حد زیادی فرآیند نصب به صورت آفلاین درایورهای سخت‌افزاری را با خودکارسازی فرآیند نصب، آسان می‌کند.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: رایگان
Currency:USD
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=1000
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: