آپدیت

Autodesk AutoCAD 2019.0.1 + Autodesk AutoCAD LT 2019.0.1 اتوکد 2019


  انتشار:        دسته‌بندی:  مهندسی      نویسنده:  Ali      بازدید:  3,605

Autodesk AutoCAD 2019 Banner - بنر اتودسک اتوکد 2019

Autodesk AutoCAD یک نرم‌افزار تجاری طراحی و نقشه کشی به کمک کامپیوتر می‌باشد که توسط کمپانی Autodesk توسعه یافته و منتشر شده است. اتوکد یک برنامه‌ی کامل برای طراحی ساختمان‌ها، اشیا و به طور کلی هر چیزی که نیاز به دقت در محیط 2 بعدی و 3 بعدی داشته باشد محسوب می‌شود. این باعث می‌شود که این برنامه برای کاربران مبتدی پیچیده باشد، البته فایل‌ها و آموزش‌های متعددی برای شروع در اختیارشان قرار دارد. همچنین اجرای اتوکد نیازمند سخت افزار نسبتا قدرتمندی می‌باشد.

 

قبل از معرفی برنامه Autodesk AutoCAD، اکثر برنامه‌های تجاری در زمینه‌ی طراحی بر روی ابر کامپیوترها و یا مینی کامپیوترها اجرا می‌شد که هر کاربر آن باید در یک ترمینال گرافیکی جدا کار می‌کرد. در سال 2010 نسخه‌ی موبایل و تحت وب این اپلیکیشن هم منتشر شد، همچنین با عرضه اتوکد 360 توسط Autodesk، معماران، مدیران پروژه، مهندسان و طراحان گرافیکی در طیف وسیعی آن را مورد استفاده قرار دادند. اتوکد برای طراحی در محیط دو بعدی و سه بعدی ابزاری همه کاره و مناسب به شمار می‌آید که به شما اجازه‌ی شخصی‌سازی از هر نظر در فرآیند طراحی را می‌دهد.

رابط بصری اتوکد (Autodesk AutoCAD) در طی سال‌های اخیر بسیار بهبود یافته و در حال حاضر شناسایی انواع توابع موجود به آسانی میسر خواهد بود. در آخرین نسخه‌ی این برنامه تغییرات مختلفی به منظور بهبود عملکرد برنامه اعمال شده که از آن‌ها می‌توان به افزودن نقشه‌های آنلاین، محاسبات دقیق با جزئیات واقعی، راهنمایی انیمیشنی و متحرک درون برنامه برای کمک به کاربران، یک شیوه جدید برای راه‌اندازی و اجرای طرح و نقشه‌ها و سایر بهبودهای مختلف در رابط کاربری گرافیکی (GUI) برنامه اشاره کرد.

یکی از ویژگی‌های بارز و کاربردی Autodesk AutoCAD که آخرین نسخه‌ی آن را می‌توانید از گیگاهکس دانلود کنید، توانایی وارد کردن اشکال و محاسبات هندسی از یک فایل پی دی اف (PDF) و افزودن به پروژه‌ی در حال کار می‌باشد. همچنین مدت زیادی است که قابلیت پیوست فایل پی دی اف (PDF) تحت یک لایه‌ی زیرین به اتوکد اضافه شده است که در نتیجه آن شما می‌توانید فایل پی دی اف (PDF) را در زمینه‌ی طراحی مشاهده و یک شکل هندسی جدید با چسباندن به تصویر موجود در لایه‌ی زیرین ایجاد کنید.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار اتودسک اتوکد (Autodesk AutoCAD):

 • طراحی در محیط دوبعدی و سه بعدی
 • بسته‌ی کاملی از امکانات
 • ایجاد و ویرایش فایل‌های طراحی DWG در همه سیستم عامل‌ها
 • امکانات بی‌شمار در زمینه‌ی سفارشی سازی
 • پشتیبانی از مانیتورهایی با رزولوشن بالا از جمله 4K
 • افزودن فایل‌های PDF و تبدیل آن‌ها به متن
 • پیش نمایش ابعاد در پروژه‌ها قبل از ایجاد آن‌ها (ابعاد هوشمند)
 • وارد کردن اشکال هندسی از یک فایل پی دی اف (PDF) به پروژه‌ی در حال کار
 • امکان پرینت گرفتن از مدل‌های سه بعدی
 • پشتیبانی از خط فرمان برای وارد کردن دستورات و واکنش سریع با تعریف آسان کلیدهای میانبر
 • به اشتراک گذاشتن طرح‌ها در فضای ابری با امکان ثبت دیدگاه و دسترسی به آن‌ها از طریق مرورگر

 

 

Autodesk AutoCAD
REQUIRES : Windows 7 SP1 / 8 / 8.1 / 10 v2019.0.1
category:Engineering
Description:نرم افزار اتودسک اتوکد (Autodesk AutoCAD) یک نرم‌افزار تجاری برای طراحی ساختمان‌ها، اشیا و به طور کلی هر چیزی در محیط 2 بعدی و 3 بعدی محسوب می‌شود.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: 1575.00
Currency:دلار آمریکا
لینک‌های دانلود

 

 

 

 

 

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=4009
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: