آپدیت

CSI SAP2000 Ultimate 20.1.0 Build 1415 x86/x64 طراحی و تجزیه و تحلیل سازه‌ها


  انتشار:        دسته‌بندی:  مهندسی      نویسنده:  Amin      بازدید:  323

CSI SAP2000 Banner - بنر سی اس آی سپ 2000

نام SAP از متدهای تحلیل با جدیدترین تکنولوژی‌ها، از زمان معرفی‌اش یعنی 30 سال قبل، الهام گرفته شده است. CSI SAP2000 در نمایان کردن متداول از یک واسط کاربر بسیار خبره و پیشرفته، شهودی و تطبیق پذیر (فراگیر) پیروی می‌کند که با یک موتور تحلیل بی‌همتا و ابزارهای طراحی، برای مهندسانی که در حوزه های حمل و نقل، صنعتی، ورزش و سایر مهارت‌ها کار می‌کنند، توانا شده است. از محیط مدل‌سازی گرافیکی مبتنی بر شی 3D (سه بعدی) به تنوع گسترده‌ای از گزینه‌های تحلیل و طراحی کاملاً یکپارچه شده در سراسر یک واسط کاربر قوی، SAP2000 اثبات کرده که یکپارچه‌ترین، سودآورترین و عملی‌ترین برنامه‌ی ساختاری همه منظوره در بازار کنونی است.

 

این واسط شهودی به شما امکان ایجاد سریع و شهودی (بصری) مدل‌های ساختاری بدون تأخیرهای منحنی یادگیری طولانی را می‌دهد. اکنون شما می‌توانید قدرت SAP2000 را برای تمام وظایف طراحی و تحلیل، شامل مسائل کوچک روزمره، تحت کنترل درآورید. مدل‌های پیچیده می‌توانند تولید شده و با نمونه‌های پیش ساخته قدرتمند، متناسب شوند. خصوصیات کد طراحی یکپارچه شده می‌توانند به صورت اتوماتیک باد، موج، پل و سربارهای زلزله را با بررسی‌های کد طراحی فولاد آزاد وسیع و بتن به ازای استانداردهای طراحی بین المللی و کانادا، آمریکا، تولید کنند.

 

تکنیک‌های تحلیل پیشرفته امکان تحلیل گام به گام تغییر فیزیکی، تحلیل‌های Ritz و Eigen بر مبنای سختی موارد غیر خطی، تحلیل‌هایی از جمله تحلیل کابل زنجیروار، تحلیل خطی مواد با مفصل‌های فیبری، المان پوسته غیر خطی چند لایه‌ای، تحلیل پیچش (تعادل ناپایدار یک جسم)، تحلیل فروپاشی پیش رونده، متدهای انرژی برای کنترل رانش، تعدیل کننده وابسته به شتاب، ایزوله کننده‌های (جداسازی‌های) پایه‌ای، پشتیبانی از شکل‌پذیری و تحلیل ساخت قطعه‌ای غیر خطی را فراهم می‌کنند.

 

تحلیل‌های غیر خطی می‌توانند ایستا بوده یا دارای تاریخچه زمانی، با گزینه‌هایی برای تحلیل پویای تاریخچه زمانی غیر خطی FNA و یکپارچه‌سازی مستقیم باشند. از یک تحلیل فریم ایستای دو بعدی کوچک ساده به یک تحلیل پویای غیر خطی سه بعدی پیچیده بزرگ، SAP2000 ساده‌ترین و سودآورترین راه حل برای نیازهای طراحی و تحلیل ساختاری شما است.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار CSI SAP2000:

  • ارائه‌ی یک واسط کاربر واحد برای اجرای مدل‌سازی، طراحی و گزارش‌دهی
  • انتخاب گسترده‌ی نمونه‌ها برای شروع سریع یک مدل جدید
  • نمونه‌های پارامتری را برای انواع ساختاری که در ادامه آمده، شامل می‌شود: پرتوهای (شعاع نور) ساده، تقویت‌کننده‌های سه بعدی، مخازن ذخیره‌سازی، راه پله‌ها، ساختارهای سدها و لوله‌ها (لوله کشی‌ها)
  • مشاهده و دستکاری مدل‌های فیزیکی و تحلیلی با دقت عالی
  • شبکه‌ها می‌توانند به عنوان وابسته به فلسفه دکارت یا استوانه‌ای تعریف شوند
  • ویرایش پایگاه داده تعاملی امکان ویرایش مدل در یک نمایش جدولی را فراهم می‌کند که وظیفه ایجاد تغییرات در مدل را ساده می‌کند

 

 

CSI SAP2000
REQUIRES : Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 Ultimate 20.1.0 Build 1415
category:مهندسی
Description:نرم افزار تجزیه و تحلیل و طراحی سازه CSI SAP2000 در نمایان کردن متداول از یک واسط کاربر بسیار خبره و پیشرفته، شهودی و تطبیق پذیر پیروی می کند که با یک موتور تحلیل بی‌همتا و ابزارهای طراحی برای مهندسانی که در حوزه‌های حمل و نقل، صنعتی، ورزش، و سایر مهارت‌ها، کار می کنند، توانا شده است.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: 12000
Currency:دلار آمریکا

لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=6675
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: