آپدیت

CSiBridge Advanced w/Rating 20.1.0 Build 1415 x86/x64 مدل‌سازی و طراحی پل


  انتشار:        دسته‌بندی:  مهندسی      نویسنده:  Amin      بازدید:  273

CSiBridge Banner - بنر سی اس آی بریج

مدلسازی، تحلیل و طراحی سازه‌­های پل به منظور رسیدن به بهترین ابزارهای کامپیوتری مهندسی، در CSiBridge تعبیه شده است. سهولت انجام تمام این وظایف، CSiBridge را به جامع‌­ترین و سودآورترین نر‌‌م‌­افزار موجود در بازار امروز تبدیل می‌کند. با استفاده از CSiBridge مهندسین می‌­توانند به راحتی هندسه­‌های پیچیده پل، شرایط مرزی و انواع بارگذاری را تعریف کنند. مد‌ل­‌های پل به صورت پارامتری، با استفاده از اصطلاحاتی مانند خطوط طرح اولیه، دهنه‌های پل، بیرینگ­‌ها، پایه­‌های کناری پل­‌ها، طاق­‌ها، لولاها و کشش ناشی از آرماتورها پس از بتن‌­ریزی که برای مهندسین پل سازی آشناست، تعریف شده‌اند. این نرم­‌افزار مدل­‌های ستون فقراتی، پوسته یا حجمی را ایجاد می‌­کند که به صورت خودکار به محض اینکه پارامترهای تعریف پل تغییر می‌­یابند، به روزرسانی می­‌شوند.

 

بستر طراحی CSiBridge اجازه‌ی طراحی سریع و آسان و بازسازی پل­‌های فولادی و بتنی را می‌­دهد. مدل­‌ساز پارامتری به کاربر اجازه می­‌دهد که مدل­‌های ساده یا پیچیده پل را بسازد و تغییرات را به طور موثر در حالی که کنترل کامل بر فرآیند طراحی دارد، اعمال نماید. خطوط و وسایل نقلیه را می‌­توان سریع تعریف کرد به گونه‌­ای که شامل اثرات عرضی باشد. همچنین گانت (Gantt) که چارت ساده و عملی برای شبیه‌­سازی مدل­‌سازی توالی ساخت و زمان­‌بندی است، در دسترس است. نرم‌افزار CSiBridge که گیگاهکس آن را در اختیار شما قرار داده است، شامل یک ویزارد با قابلیت دنبال کردن آسان است که مراحل مورد نیاز برای ایجاد یک مدل پل را مشخص می­‌کند.

 

چیزی که به طور کامل درون پکیج طراحی CSiBridge تعبیه شده است، قدرت موتور تحلیل­‌گر SAPFire®، شامل ساخت و ساز مرحله‌ای، تحلیل خزش و چروک‌­شدگی، کشش کابل تا نیروهای هدف، نتایج انحنا و شکل، غیرخطی بودن هندسی (P-delta و جابجایی­‌های بزرگ)، غیر خطی بودن مواد (ساختار فوقانی، بیرینگ، زیر بنا و ساپورت‌­های خاکی)، تحلیل کمانشی و استاتیکی و دینامیکی است. همه‌ی این‌ها به یک مدل جامع اعمال می­‌شود. علاوه بر این، طراحی AASHTO LRFD همراه با ترکیب خودکار بارگذاری، طراحی ساختار فوقانی و آخرین طراحی مربوط به زلزله می­‌باشد.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار طراحی پل CSiBridge:

  • ارائه‌ی یک رابط تک کاربره به منظور انجام مدل‌­سازی، تحلیل، طراحی، برنامه زمان­‌بندی، رتبه­ بندی بار، و گزارش­‌دهی
  • مدل­‌سازی پارامتریک پل
  • خطوط طرح اولیه برای تعریف طرح بزرگراه پل
  • تعریف طاق­‌ها، پایه­‌های کناری پل، مهارها، بیرینگ‌­ها و فنرهای فندانسیون به عنوان المان‌­های اتصالی یا لولا
  • تعریف و اختصاص دادن بارهای ساختار فوقانی به یک مدل پل به صورت پارامتری

 

نسخه‌ی Advanced w/ Rating ارائه شده در گیگاهکس، کامل‌ترین نسخه و دارای لایسنسی با قیمت 20 هزار دلار است!! با گیگاهکس کامل‌ترین باشید…

 

 

CSiBridge
REQUIRES : Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 Advanced w/Rating 20.1.0 Build 1415
category:مهندسی
Description:با استفاده از نرم‌افزاری طراحی پل CSiBridge مهندسین می‌­توانند به راحتی هندسه­‌های پیچیده پل، شرایط مرزی و انواع بارگذاری را تعریف کنند. مدلسازی، تحلیل و طراحی سازه‌­های پل به منظور رسیدن به بهترین ابزارهای کامپیوتری مهندسی، در CSiBridge تعبیه شده است.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: 20000
Currency:دلار آمریکا

لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=6663
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: