جدید

IBM SPSS Amos 24 x86 مدل سازی (شبیه‌سازی) داده‌ها و تقویت تجزیه و تحلیل آماری


  انتشار:        دسته‌بندی:  مهندسی      نویسنده:  Amin      بازدید:  1,070

IBM SPSS Amos Logo - لوگوی نرم افزار اس پی اس اس آموس

IBM SPSS Amos با استفاده از مدل‌سازی معادلات ساختاری (SEM) به شما اجازه می‌دهد تا درستی فرضیه‌های روابط پیچیده را بررسی کنید و بینش جدیدی از داد‌ه‌ها به دست آورید. IBM SPSS Amos شما را قادر می‌سازد تا تحقیقات و نظریه‌های خود را با گسترش روش‌های استاندارد تجزیه و تحلیل چند متغیری، از جمله رگرسیون، تجزیه و تحلیل فاکتور، همبستگی و تجزیه و تحلیل واریانس، تقویت کنید. با کمک آموس (Amos) می‌توانید مدل‌های نگرشی و رفتاری که روابط پیچیده را با دقت بیشتری نسبت به تکنیک‌های آمار چند متغیره‌ای انجام می‌دهند، با استفاده از رابط کاربری گرافیکی یا رابط کاربری برنامه‌نویسی شده پیاده‌سازی کنید. نرم‌افزاری که گیگاهکس به شما ارائه می‌دهد، به شما این امکان را می‌دهد تا مدل‌ها را با دقت بیشتری نسبت به تکنیک‌های آمار چند متغیره‌ای بسازید.

 

کاربران می‌توانند از رابط کاربری گرافیکی یا غیر گرافیکی (به صورت برنامه‌نویسی شده) استفاده کنند. با استفاده از ویژگی کشیدن و رها کردن (Drag & Drop) در رابط کاربری SPSS Amos می‌توانید به آسانی مدل معادلات ساختاری (SEM) را به روش بصری بسازید. از ابزار کشیدن و رها کردن برای رسم سریع‌تر مدل نمودار دیاگرامتان استفاده کنید. همچنین برای ویرایش مقادیر مانند نام متغیرها و مقادیر پارامترها روی اشیاء، کافیست در مسیر دیاگرام کلیک کنید. یا برای مشخص کردن متغییرها در مدلتان، می‌توانید به سادگی نام متغییر را از لیست متغییرها بکشید و در نمودار دیاگرام رها کنید. با استفاده از رابط گرافیکی برنامه می‌توانید یک مدل را بدون کشیدن نمودار دیاگرام و فقط با وارد کردن مدل به جدول گسترده‌ای که می‌تواند اصلاح شود، مشخص کنید. شما می‌توانید به سادگی داده‌های نرم‌افزار SPSS Statistics را برای آنالیز وارد SPSS Amos کنید.

 

خروجی SPSS Amos اندازه‌ی تخمینی کوواریانس و وزن رگرسیون و همچنین انواع مختلفی از معیارهای مدل را به صورت استاندارد یا غیراستاندارد فراهم می‌کند. لینک‌هایی که در بخش راهنمای نرم‌افزار قرار دارند، تجزیه و تحلیل را به شکل ساده و به زبان انگلیسی توضیح داده‌اند. هر گونه تغییری که مد نظر دارید بر روی مدل اعمال کنید و خروجی را با کیفیت ساخته شده، چاپ کنید. گیگاهکس به شما پیشنهاد می‌کند برای بالا بردن عملکرد IBM SPSS Amos در کنار آن از نرم افزار IBM SPSS Statistics استفاده کنید.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار IBM SPSS Amos:

  • نمایش مدل بر روی صفحه
  • ساخت بهترین مدل‌ها برای نمایش بهتر داده‌ها
  • مدل‌سازی غیر گرافیکی
  • یافتن روابط غیرمنتظره در داده‌ها
  • کمک به تقویت فرضیات و تحقیقات
  • رابط کاربری کشیدن و رها کردن (Drag & Drop)
  • وارد کردن داده‌های شخصی برای ساخت مدل
  • انتخاب خواص تجزیه و تحلیل
  • نمایش خروجی
  • ارزیابی مدل مناسب

 

 

IBM SPSS Amos - آی بی ام اس پی اس اس آموس
REQUIRES : Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 v24.0
category:مهندسی
Description:نرم افزار IBM SPSS Amos با استفاده از مدلسازی معادلات ساختاری (SEM) به شما اجازه می دهد تا درستی فرضیه های روابط پیچیده را بررسی کنید.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price:
Currency:
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=5559

یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: