آپدیت

Adobe FrameMaker 2017 v14.0.4.511 تألیف، چاپ و انتشار کتاب با فریم میکر


  انتشار:        دسته‌بندی:  گرافیک و طراحی      نویسنده:  Amin 8910      بازدید:  1,245

Adobe FrameMaker Logo - لوگوی ادوبی فریم میکر

Adobe FrameMaker یک نرم‌افزار برای پردازش متن‌ها، محتویات و اسناد است که برای نوشتن و ویرایش محتواهای سنگین و پیچیده و ساختار یافته توسط شرکت ادوبی تولید و طراحی شده است. با استفاده از نسخه‌ی 2017 ادوبی فریم میکر می‌توانید به سادگی محتویات فنی و تخصصی چند زبانه را توسط موبایل، وب و دسکتاپ تولید کنید و به راحتی آن‌ها را پرینت بگیرید و به تالیف برسانید. از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار، اجازه‌ی تألیف محتویات ساختار یافته و همچنین بدون ساختار در یک سند مشابه است. با استفاده از قابلیت‌های XML/DITA سریع‌تر و هوشمندتر کار کنید و محتویات را به صورت فایل‌های واکنش‌گرا (Responsive) به زبان HTML5، اپلیکیشن موبایل، PDF ،EPUB و غیره منتشر کنید. شما می‌توانید از FrameMaker در نمایشگرهایی با وضوح بالا ( اندازه‌های 4K – 3840*2160) استفاده کنید و دراین حالت، نرم‌افزار به صورت خودکار در جهت تنظیم کردن رزولوشن سیستم عملکرد خودکاری را انجام می‌دهد تا بتواند با سایز صفحه تطابق داشته باشد.

 

با دانلود فایلی که گیگاهکس در اختیار شما قرار داده، از رابط کاربری جدید Adobe FrameMaker که دارای آیکون‌های جذاب و کنترانست نسبتا بالایی است لذت ببرید. از تولید محتویات شخصی خود که با استفاده از طرح‌های HTML5 که بهترین نوع در زمینه‌ی سرچ و جستجو است لذت ببرید، چرا که تجربه‌ی جدید و خلاقانه‌ای برای تولید محتویات جذاب است. همچنین از طراحی جدید آیکون‌ها که برای نمایشگرهای HD بهینه‌سازی شده است لذت ببرید. شما همچنین ویجت‌هایی (Widgets) از قبیل TOC و واژه‌نامه‌ها را می‌توانید نمایش دهید و یا مخفی کنید. نسل جدید HTML5 واکنشگرا (Responsive) به شما و کاربرانتان امکان تجربه‌ی جستجوی حرفه‌ای که بهترین نوع از جستجو در این زمینه است را می‌دهد که می‌توانید نتایج متنی را به صورت خودکار و دقیق به دست بیاورید.

 

این نرم‌افزار پیشنهادهای خودکار را در هنگام تایپ کردن به صورت همزمان ارائه می‌دهد و این امکان را از سرچ‌هایی که بیشترین و نزدیکترین نتایج را به عبارت شما داشته فراهم می‌کند. نرم‌افزار FrameMaker به کاربران شما قابلیت جستجوی جامع و کاملی را می‌دهد که این ویژگی، امکانی است که می‌تواند متن‌های داخل عکس‌هایی که با فرمت SVG هستند را نیز جستجو کند، به این صورت که اگر در عکسی از متن استفاده شده باشد، نرم‌افزار به صورت اتوماتیک آن متن را تشخیص می‌دهد و آن را در نتایج جستجو به شما نشان می‌دهد.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار Adobe FrameMaker:

 • پشتیبانی از نمایشگرهایی که رزولوشن بالا دارند
 • صفحه خوشامدگویی بزرگتر و زیباتر
 • جستجو در دستورهای منوها
 • ابزار جدید مدیریت پروژه با قابلیت کشیدن و رها کردن (Drag and Drop) به منظور دسته‌بندی ساده‌تر فایل‌ها و اسناد
 • طرح‌های واکنش‌گرا از نسل جدید HTML5
 • جستجوی سریع‌تر با امکان حدس زدن عبارت مورد نظر توسط نرم افزار
 • قابلیت تنظیم کردن خروجی فایل‌های ساده HTML5
 • جستجوی متن‌های داخل عکس‌ها با فرمت SVG
 • محتویات سفارشی با پشتیبانی از DITA
 • اضافه کردن موارد مورد علاقه با استفاده از طرح‌های واکنش‌گرای HTML5
 • دسترسی بیشتر و بزرگ‌تر به محتوا با استاندارد 508 compliance
 • نوار وضعیت جدید با تشخیص مسیر عناصر

 

 

Adobe FrameMaker - ادوبی فریم میکر
REQUIRES : Windows XP SP3 / 7 / 8 / 8.1 / 10 v2017 v14.0.4.511
category:Graphics and Design
Description:فریم میکر (FrameMaker) یک نرم‌افزار برای پردازش متن‌ها، محتویات و اسناد است که برای نوشتن و ویرایش محتواهای سنگین و پیچیده و ساختار یافته طراحی شده است
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: $29.99/mo
Currency:USD
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=4146

یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: