آپدیت

ringID Free Video Call & Chat 4.8.8.0 مسنجر رینگ آیدی نسخه ویندوز


  انتشار:        دسته‌بندی:  مسنجر      نویسنده:  Capitalist (بنیان‌گذار گیگاهکس)      بازدید:  2,038

ringID Logo - لوگوی ringID

ringID Free Video Call & Chat یک مسنجر کامل است که با ادعای توانایی رقابت با نرم‌افزار معروف تلگرام (Telegram)، شما را همه فن حریف می‌سازد. این نرم‌افزار به شما داغ‌ترین ویژگی‌های شبکه‌ای را تنها در یک بسته ارائه می‌دهد. ویژگی‌های متنوعی از جمله ارسال پیام، مکالمه‌ی رایگان، استیکرهای سرگرم‌کننده، چت مخفی و سایر ویژگی‌های مشابه در این نرم‌افزار در دسترس است. با به کارگیری رینگ آی‌دی (ringID) به جایگاه بالاتری دست پیدا کنید و خود را از لزوم وجود نرم‌افزارهای متعدد برهانید و با داشتن یک نرم‌افزار پویا و جامع، همه‌ی نیازهای اجتماعی و ارتباطی خود را برآورده سازید.

رینگ آی‌دی (ringID) همان نرم‌افزار مناسب برای کارهای شماست. چه کسی عقیده داشت که چیزهای خوب نباید به صورت رایگان ارائه شوند؟ در این نرم‌افزار لذت مکالمه‌ی رایگان با سایر کاربران را تجربه کنید. مطمئناً پس از استفاده از این ویژگی و شنیدن وضوع صدای شفاف و بدون اختلال، از این نرم‌افزار که وب سایت گیگاهکس در اختیار شما قرار داده لذت خواهید برد.

شما می‌توانید ویژگی‌های ارتباطی شگفت‌انگیزی را در این نرم‌افزار با استیکرها، اموجی‌های هیجان‌انگیر و پوسته‌ی کم نظیر طراحی شده برای محیط چت بیابید. شما می‌توانید تماسی را به طور مستقیم از همان صفحه‌ی چت آغاز کنید و ارتباطتتان را با مکالمه جذاب‌تر کنید. همچنین شما می‌توانید همیشه با اخبار رینگ آی‌دی (ringID) در ارتباط باشید که به شما امکان خواندن فید‌ها و پست دادن را ارائه می‌دهد. بدین ترتیب می‌توانید تمامی اتفاقات اخیر را در قالب پست برای دوستان خود به اشتراک بگذارید و محافلی که در آن‌ها سهیم هستید را از دست ندهید.

 

قابلیت‌هایی از جمله امکان به اشتراک‌گذاری وضعیت (Staus) و تصاویر، ارسال استیکر، پسندیدن (Like) و نظردهی یا کامنت گذاشتن در پست‌های دوستانتان مشابه نرم‌افزار لاین (Line) در رینگ آی‌دی (ringID) نیز مشاهده می‌شود. چت مخفی رینگ آی‌دی (ringID) در بازه‌ی زمانی مشخصی ناپدید می‌شود. یعنی شما می‌توانید زمانی را برای مکالماتتان در نظر بگیرید و بعد از طی شدن آن زمان، چت‌ها دیگر در دسترس دو طرف نخواهد بود. همچنین می‌توانید با حذف پیام خود قبل از زمان مشخص شده، لذت چت مخفی را تجربه کنید. بدین ترتیب اسرار شما به بهترین وجه در رینگ آی‌دی (ringID) حفظ خواهد شد.

به طور کلی می‌توان گفت رینگ آی‌دی (ringID) ترکیب کاملی از رابط کاربری ساده، ویژگی‌های بصری و ویژگی‌های سرگرم‌کننده را در قالب یک شبکه‌ی اجتماعی همه جانبه‌ی ساده، هوشمند و هیجان‌انگیز برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار ringID:

  • قابل نصب بر روی ویندوز، اندروید، ویندوز فون و دستگاه‌های iOS
  • دسترسی به نرم‌افزار از طریق وب
  • امکان ارسال پیام متنی
  • امکان برقراری مکالمه‌ی رایگان با دوستان خود
  • دارای استیکرهای متنوع و جذاب
  • قابلیت چت مخفی
  • قابلیت ارسال پست و به اشتراک گذاری وضعیت خود با دوستان
  • قابلیت Like کردن پست‌های دوستان و نظردهی و ارسال استیکر
  • دارای پوسته‌ی جذاب و محیط کاربری ساده

 

 

ringID Free Video Call & Chat - تماس ویدیویی رایگان و چت رینگ آیدی
REQUIRES : Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 v4.8.8.0
category:Messenger
Description:مسنجر ringID جهت رقابت با تلگرام، ویژگی‌های متنوعی از جمله ارسال پیام، مکالمه‌ی رایگان، استیکرهای سرگرم‌کننده، چت مخفی و .. را ارائه داده است.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price:
Currency:
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=1224
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: