آپدیت

Adobe Animate CC 2018 v18.0.1.115 Win/Mac + Portable ساخت انیمیشن


  انتشار:        دسته‌بندی:  ابزار فلش, ابزار فلش      نویسنده:  Capitalist (بنیان‌گذار گیگاهکس)      بازدید:  1,878

Adobe Animate Logo - لوگوی ادوبی انیمیت

Adobe Animate (که قبلا با نام‌های Adobe Flash Professional، Macromedia Flash و FutureSplash Animator شناخته می‌شد) یک نرم‌افزار ساخت انیمیشن کامپیوتری است که توسط شرکت Adobe Systems عرضه شده است. Animate می‌تواند برای تولید محتوای گرافیکی‌برداری و انیمیشن‌هایی از این دست به کار رود و همین محتوا را در برنامه‌های تلویزیونی، ویدیوهای آنلاین، برنامه‌های تحت وب، وبسایت‌ها و بازی‌های ویدیویی انتشار دهد. نرم‌افزار همچنین امکان بهره‌گیری از گرافیک Raster، متن‌های غنی، تعبیه‌سازی صوتی و تصویری و کدنویسی ActionScripting را به کاربر می‌دهد. انیمیشن‌های ساخته شده را می‌توان به صورت HTML5، WebGL، SVG، Spritesheet، SWF و Adobe AIR منتشر کرد.

 

نرم‌افزار Adobe Animate ابتدا در سال 1996 با عنوان FutureSplash Animator عرضه شد و پس از خریداری توسط Macromedia به Macromedia Flash تغییر نام داد. FutureSplash Animator به عنوان اصلی‌ترین نرم افزار تولید انیمیشن برای ‌محیط Adobe Flash، محتوای تعاملی و گرافیک‌های برداری محسوب می‌شد. سپس در سال ۲۰۱۶ برای نشان دادن بهتر جایگاهش به Adobe Animate تغییر نام داد، چرا که بیش از یک سوم محتوای تولیدی در Animate از HTML5 استفاده می‌کند. علاوه بر Actionscript، نرم‌افزار Animate CC از JavaScript نیز پشتیبانی می‌کند، بدین ترتیب کدهایی که برای جایگزینی انیمیشن‌های فلش استفاده می‌شد را می‌شود به گونه‌ای تغییر داد تا به یک کد یکپارچه و قدرتمند تبدیل شود.

 

همانطور که از اسم Animate CC بر می‌آید، ابزاری برای طراحی انیمیشن است که این کارها و طراحی‌ها از عناصر تعاملی کوچک و بنرهای تبلیغاتی تا اینفوگراف‌های تعاملی را شامل می‌شود. این نرم‌افزار برای کسانی که می‌خواهند مدل اولیه یک اپلیکیشن را تست کنند، تصاویر را برای ایجاد انیمیشن کنار هم بگذارند و یا طراحی همراه با حرکت داشته باشند بسیار مفید خواهد بود.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار Adobe Animate:

  • نرم افزاری عالی برای ساخت انیمیشن‌های دو بعدی و سه بعدی
  • امکان انجام پروژه‌های تحت وب با استفاده از ابزارهای مخصوص
  • محیط کاربری تعاملی
  • امکان ساخت محتوای Flash سازگار با دستگاه‌های دیجیتال و موبایل‌ها
  • امکان ساخت ویدیوها و بازی‌های موبایلی
  • دارای ویراستار زمانی و حرکتی برای شبیه‌سازی حرکت طبیعی
  • امکانات فیلتر و ترکیب متعدد
  • دارای Deco tool برای کمک به ایجاد جلوه‌های انیمیشنی

 

 

(Adobe Animate (Adobe Flash Professional - ادوبی انیمیت (ادوبی فلش)
REQUIRES : Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 | Mac OS X 10.10 or Later CC 2018 v18.0.1.115
category:Flash Tools
Description:نرم‌افزار Adobe Animate یک ابزار ساخت انیمیشن از کمپانی ادوبی (Adobe) است که می‌تواند برای تولید محتوای گرافیکی‌برداری و انیمیشن‌هایی از این دست به کار رود.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price:
Currency:
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=3266
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: