آپدیت

Adobe Flash Player 30.0.0.113 Final Win/Linux/Mac ادوبی فلش پلیر و پخش SWF


  انتشار:        دسته‌بندی:  ابزار فلش, ابزار فلش      نویسنده:  حامد      بازدید:  4,113

Adobe Flash Player Banner - بنر ادوبی فلش پلیر

Adobe Flash Player یا همان ادوبی فلش پلیر نرم افزاری رایگان است که برای اجرای محتواهایی که مبتنی بر پلاتفرم Adobe Flash نوشته شده‌اند استفاده می‌گردد. به عنوان مثال نمایش فایل‌های مالتی مدیا، اجرای اپلیکیشن‌های غنی اینترنت و اجرای ویدئو و صدا. این ابزار پلاتفرمی نرم‌افزاری است که می‌تواند محتواهاییی مانند ویدئو، انیمیشن و بازی‌ها را در سطح صفحات وب به اجرا در آورد.

فایل فلش در آغاز سال 1996 پا به عرصه‌ی وب نهاد و به ویژه پس از آغاز استفاده از آن توسط وب سایت یوتیوب در سال 2005، به سرعت به یک استاندارد محتوای تحت وب تبدیل شد. اما اکنون به صورت گسترده منسوخ شده است و اکنون اکثر وب سایت‌ها از تکنولوژی متفاوتی برای این امر استفاده می‌نمایند . فلش پلیر فایل‌های SWF را نیز جهت نمایش انیمیشن‌های گرافیکی در وب اجرا می‌کند. این نوع فرمت اجازه می‌دهد انواع صدا، ویدیو و سایر فرم‌های فایل جهت تعامل با کاربر در آن استفاده شوند.

 

وقتی فایلی ایجاد می‌شود می‌تواند توسط Adobe Flash Player هم به عنوان یک پلاگین مرورگر و هم به عنوان یک پلیر اجرا شود. فلش پلیر توسط ماکرومیدیا ایجاد شده و توسط سیستم Adobe توسعه و منتشر شده است زیرا Adobe ماکرومیدیا را به انحصار خود درآورد. طیف وسیعی از کاربران از این محصول استفاده کرده و می‌توان گفت Adobe Flash Player که گیگاهکس در اختیار شما قرار داده است، برای بازی‌ها، انیمیشن‌ها و رابط‌های کاربری گرافیکی استفاده شده در صفحات وب مناسب است.

می‌توان گفت وضعیت ادوبی فلش پلیر به شکلی است که اکنون بیش از 400 میلیون کاربر از مجموع 1 میلیارد سیستم متصل به نت آخرین نسخه از آن را در ظرف فقط 6 هفته از انتشار آن دریافت می‌کنند. این ابزار به صورت رایگان قابل دریافت بوده و می‌تواند به عنوان پلایگن در هر نوع از مرورگر وبی استفاده گردد. مرورگر گوگل کروم این ابزار را به صورت پیش فرض در خود جای داده است و از آن پشتیبانی کامل به عمل می‌آورد.

 

فلش پلیر فایل‌های SWF ایجاد شده با ابزار‌های Adobe Animate Authoring، Adobe Flash Builder و یا برنامه‌های سوم شخص مانند FlashDevelop را به اجرا در می‌آورد. هر چند این ابزار به عنوان پیش نیازی برای اجرای فایل‌های SWF به شمار می‌آید اما هیچ گونه ویژگی داخلی در آن برای ویرایش این گونه فایل‌ها قرار نگرفته است. همچنین می‌تواند نرم افزارهای نوشته شده بر پایه‌ی زبان برنامه‌نویسی Action Script را نیز به اجرا در آورد. چیزی که امکان اجرای فایل‌های متنی، داده، وکتورهای گرافیکی، صدا و ویدیو را فراهم می‌آورد. شایان ذکر است پلیر امکان دسترسی به دیوایس‌هایی از جمله دوربین و میکروفن را بعد از اجازه کاربر داراست.

 

 

 

Adobe Flash Player
REQUIRES : Windows XP / 7 / 8 / 8.1 / 10 / Google Chrome / Firefox / Safari / Opera / IE | Mac OS X v30.0.0.113
category:Flash Tools
Description:نرم‌افزار Adobe Flash Player ابزاری برای اجرای محتواهای مبتنی بر پلاتفرم فلش است. به عنوان مثال نمایش فایل‌های مالتی مدیا، اجرای ویدیو، صدا، صفحات وب و...
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: رایگان
Currency:دلار آمریکا
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=1861
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: