آپدیت

Virtual DJ Studio 7.8.5 + Portable میکسر موزیک و دی جی مجازی


  انتشار:        دسته‌بندی:  ویرایشگر صوتی      نویسنده:  زهرا حیدرپور      بازدید:  1,451

Virtual DJ Studio Logo - لوگوی نرم‌افزار استودیو دی جی مجازی

Virtual DJ Studio (با نام اختصاری VDJ) یک میکسر MP3 برای اجرای زنده‌ی DJ است. شما با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید چندین فایل MP3 را با هم میکس و ترکیب کنید. این نرم‌افزار اجرای کارائوکه با چندین مانیتور را پشتیبانی می‌کند، از چند کارت صوتی استفاده می‌کند و سرعت و زمان اجرا را برای هر فایلی به طور جداگانه تنظیم می‌کند. VDJ همچنین شامل یک اکولایزر گرافیکی 10 بانده می‌باشد که از پلاگین‌های صوتی به طور کامل پشتیبانی می‌کند. این نرم‌افزار یک آنالایزور طیف صدا، مرورگر یکپارچه‌ی فایل‌ها، ویرایشگر لیست پخش و بسیاری از ابزارهای دیگر را شامل می‌شود.

 

Virtual DJ Studio مشابه میکسرهای دی‌جی MP3 دیگر نیست. این برنامه به شما اجازه می‌دهد که چندین فایل موسیقی را لود کرده و میکس کنید. همچنین یک ویرایشگر یکپارچه‌ی تگ ID3 و یک ویرایش‌گر لیست پخش و بسیاری از ویژگی‌های یکتای دیگری را دارد که به شما این امکان را می‌دهد که به صورت حرفه‌ای مانند یک دستگاه دیجی حرفه‌ای، موزیک‌ها را با هم میکس کنید. Virtual DJ Studio در حال حاضر از Karaoke پشتیبانی کامل می‌کند.

برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد Karaoke عبارت است از: پشتیبانی از تصویر پس زمینه، پشتیبانی از چندین مانیتور، تنظیم رنگها، تنظیم و همگام‌سازی و پخش مستقیم فایل‌های فشرده‌ی Zip، اجرای چندین فایل MP3 و فایل Wave و کنترل Tempo/Pitch جهت تطبیق ضرب و بیت‌ها. شما می‌توانید یک سری تنظیمات از جمله تعداد Lineهای هر کدام از فایل‌های در حال پخش MP3/WAV را تعیین کنید، حجم صدای فایل‌های اجرایی را کنترل کنید و زمان و سرعت پخش را نیز کنترل کنید.

 

نرم‌افزار Virtual DJ Studio از MP3 + CDG و چندین مانیتور پشتیبانی می‌کند (برای مثال، یک تلویزیون متصل به کارت گرافیکی). شما می‌توانید یک Mp3 متناظر با یک فایل CDG را پخش کنید. Virtual DJ Studio این کار را به طور مستقیم و بدون نیاز به ساخت فایل‌های موقت (مانند بسیاری از برنامه‌های دیگر) انجام می‌دهد. VDJ تنها سیستم Karaoke است که به شما اجازه می‌دهد فایل‌های Zip یا MP3 در حال پخش را بدون از دست دادن هماهنگی، Seek کنید.

مرورگر فایل VDJ به شما یک راه حل کاملا جدید برای تشخیص و یافتن موسیقی ارائه می‌کند. این مرورگر فایل، مانند یک مدیر فایل عمل می‌کند که نمایش انواع فایل‌ها را به طور یک جا همراه با اطلاعات اضافی را پشتیبانی می‌کند. (میزان نرخ بیت (Bit Rate)، فرکانس نمونه، وضوح بیت و…). مرورگر فایل به شما این امکان را می‌دهد که پیشنمایش فایل‌ها را بدون نیاز به باز کردن آن‌ها مشاهده کنید. این مرورگر فایل همچنین شامل یک ویرایشگر لیست پخش یکپارچه برای ساخت و مدیریت لیست پخش‌های VDJ ،PLS یا M3U می‌باشد.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار Virtual DJ Studio:

  • پخش Karaoke با پشتیبانی از چند مانیتور
  • پشتیبانی از چندین کارت صدا
  • تنظیم زمان و سرعت
  • اکولایزر گرافیکی کامل 10 بانده
  • ویرایش‌گر یکپارچه‌ی تگ ID3 و لیست‌های پخش
  • مدیریت لیست پخش موزیک‌ها

 

 

Virtual DJ Studio - استودیو دی جی مجازی
REQUIRES : Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 v7.8.5
category:ویرایشگر صوتی
Description:نرم افزار Virtual DJ Studio یک میکسر MP3 برای اجرای زنده‌ی DJ است. شما با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید چندین فایل MP3 را با هم میکس و ترکیب کنید.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price:
Currency:
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=3913
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: