جدید

دانلود SmartLaunch 4.7.52 Final + 4.1.115 مدیریت حرفه‌ای گیم‌نت با اسمارت لانچ


  انتشار:        دسته‌بندی:  ابزار شبکه      نویسنده:  Capitalist (بنیان‌گذار گیگاهکس)      بازدید:  6,835

SmartLaunch Logo - لوگوی اسمارت لانچ

SmartLaunch نرم‌افزاری جامع و مناسب برای مدیریت گیم‌نت‌ها است. این نرم‌افزار طیف وسیعی از ویژگی‌های کاربری را شامل می‌شود که از جمه آن‌ها می‌توان به امکان کنترل کامل سیستم‌های محلی، مدیریت چندین کاربر و گروه، تولید گزارش‌های آماری، نظارت بر هزینه‌ها و رسیدگی به اطلاعات مربوط به مشتریان اشاره کرد. این نرم افزار شامل سه بخش جداگانه است که شامل نسخه‌ی کلاینت است که روی سیستم مشتری نصب می‌شود، نسخه‌ی سرور که تمامی کلاینت‌ها به آن متصل هستند و مدیر که کنترل‌های لازم بر مشتری‌ها را تعریف می‌کند. در ابتدای کار شما بایستی پیکیربندی اولیه‌ی این نرم‌افزار را انجام دهید. به گونه‌ای که در فرم مربوطه، جزئیاتی در مورد کشور سکونت، زبان، آدرس ایمیل و رمز عبور جهت ساخت اکانت جدید، نسخه‌ی ویندوزی که در سیستم‌های کلاینت خود به کار برده‌اید، مکان نصب تمام بازی‌ها در صورت نیاز و همچنین نرخ استفاده از سیستم‌ها را وارد می‌کنید. سرور بایستی در تمامی زمان‌ها برای ادمین و کلاینت‌ها جهت اتصال فعال باشد ولی پنل پیکربندی و مدیریت آن می‌تواند جهت دور بودن از دید مدیر و کاهش شلوغی مانیتور سرور، در قسمت System Tray مینیمایز شود.

 

نرم افزار مدت زمان فعال بودن سرور و همچنین لایسنس‌های خریداری شده، تعداد ادمین‌ها و کلاینت‌ها، کانکشن‌های فعال، استارت آپ‌ها و لایگن‌ها برای ادمین‌ها و کلاینت‌ها و نسخه فعلی فایل سرور، ادمین و کلاینت‌ها را نمایش می‌دهد. شما می‌توانید نرم افزار را قفل کنید تا از ویرایش ناخواسته تنظیمات توسط کاربران پیشگیری کنید. تنظیمات متعددی وجود دارد که می‌توانید با آن‌ها سروکار داشته باشید. از زبان سرور و کلاینت گرفته تا نوع دیتابیس استفاده شده، پروکسی، فیلتر آی‌پی و گروه‌های کاربری و کارمندان. علاوه بر این می‌توانید خصوصیات کلاینت‌های استاندارد را تعیین کنید. برای مثال چه عملی هنگام Log Out کردن یک سیستم رخ دهد، اسکرین‌شات‌ها، پروفایل‌های امنیتی، شخصی‌سازی رابط کاربری، عنوان‌ها و پیام‌های خوش‌آمدگویی همراه با توابع پایه‌ی ورود به ویندوز و صفحه لاک اسکرین و… در این نرم‌افزار قابل تعریف است. همچنین امکان گزارش‌گیری و ارسال توسط ایمیل و بکاپ‌گیری و خروجی گرفتن از تنظیمات وجود دارد.

 

SmartLaunch می‌تواند فعالیت‌های کلاینت‌ها را برای ادمین‌ها جهت بررسی ثبت کند. شما می‌توانید بررسی اجمالی خوبی روی جزئیات داشته باشید و به مدیریت حساب‌های کاربری و رزرو شده‌ها بپردازید. اطلاعات مالی و تغییرات استخدام‌ها محاسبه می‌شوند و شما می‌توانید عملیات‌های پیشرفته‌ی جست و جو را هدایت کنید ، به نصب اپلیکیشن‌ها از راه دور نظارت کنید و یا تنظیمات کانکشن مربوط به مدیر را تغییر دهید. وقتی وارد کلاینت می‌شوید برنامه می‌تواند از شما در خصوص جایگزینی Windows Shell و شروع خودکار آن سوال کند. شما می‌توانید یک ID جهت شناسایی سیستم در شبکه تعیین نمایید و و پس از آن برنامه برای جست و جوی خودکار سرور در شبکه دست به کار می‌شود. اگر عملیات جست و جو با شکست مواجه شد، می‌توانید آی‌پی را به صورت دستی وارد کنید. در اولین بازی که کلاینت شروع به کار می‌کند، مشتری‌ها با رابط کاربر پسندی مواجه می‌شوند که به آن‌ها این امکان را می‌دهد که اخبار و اتفاقات اخیر را مشاهده کنند، تنظیمات موس را برای تسلط بیشتر روی بازی خود تغییر دهند، تنظیمات صدا و صفحه نمایش را شخصی‌سازی کنند و بازی‌های ویدیویی و سایر برنامه‌های کاربردی را باز کرده و استفاده کنند. همچنین امکان وب‌گردی نیز در این نرم‌افزار فراهم شده است.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار SmartLaunch:

 • کنترل کامل سیستم‌های محلی (موس، کیبورد، صفحه نمایش)
 • مدیریت کاربران و گروه‌های مختلف
 • تولید گزارش‌های آماری
 • نظارت بر هزینه‌ها
 • مدیریت اطلاعات مشتریان
 • پشتیبانی از دیتابیس‌های MS Access, MS SQL Server و MySQL
 • قابلیت پیکربندی تنظیمات پروکسی
 • قابلیت پیکربندی تنظیمات IP Filtering
 • تعیین عملیات قابل اجرا پس از Log Out شدن کلاینت
 • سفارشی‌سازی عنوان‌ها و پیام‌های خوشامد در کلاینت
 • نمایش وضعیت مشتری‌ها در شمای گرافیکی
 • امکان ورود کاربر با استفاده از نام کاربری و کلمه‌ی عبور مخصوص به خود
 • امکان ورود مدیر به کلاینت به عنوان کاربر مهمان
 • امنیت بالا و ویژگی‌های ضد نفوذ
 • پشتیبانی از POS جهت مدیریت بارکد خوان، چاپ فاکتور صورت حساب و صندوق پول نقد
 • طراحی شگفت‌انگیز و رابط کاربر پسند
 • توانایی مدیریت کنسول‌های بازی مانند XBOX و PlayStations

 

 

SmartLaunch - اسمارت لانچ
REQUIRES : Windows XP / 7 / 8 / 8.1 / 10 v4.7.52 Final + 4.1.115
category:ابزار شبکه
Description:نرم‌افزار اسمارت لانچ (SmartLaunch) ابزاری فوق‌العاده برای مدیریت گیم‌نت و کافی‌نت، کاربران، شارژ‌ها، میزان استفاده، درآمد‌ها، چاپ فاکتور و... است.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price:
Currency:
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=2021
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: