آپدیت

Adobe Acrobat Pro DC 2018.011.20040 / XI Pro 11.0.23 + Mac + Portable


  انتشار:        دسته‌بندی:  ابزار PDF      نویسنده:  Capitalist (بنیان‌گذار گیگاهکس)      بازدید:  5,823

Adobe Acrobat Pro DC Banner - بنر ادوبی اکروبات پرو دی سی

Acrobat DC (یا Adobe Acrobat XI Pro سابق) یک نسخه‌ی دسکتاپ کاملا جدید از بهترین راه حل PDF جهان یعنی نرم‌افزار پی‌دی‌اف‌خوان Adobe است. این نرم‌افزار همچنین دارای یک نسخه‌ی موبایل است که می‌تواند روی فایل‌های PDF چیزی بنویسد، امضا کند یا ٖآن‌ها را در هر دستگاهی به اشتراگ بگذارد. با استفاده از سرویس اسناد ابری، شما می‌تواند در هرجا PDFهایی جدید بسازید، از آن‌ها خروجی بگیرید، آن‌ها را ویرایش و رهگیری کنید و از طریق تمام دستگاه‌هایتان، فایل‌های اخیر را در دسترس داشته باشید. Adobe Acrobat از خانواده‌ی برنامه‌ها و سرویس‌های وب کمپانی Adobe است که برای مشاهده، ساخت، دستکاری، چاپ و مدیریت فایل‌های پی‌دی‌اف (PDF) به کار می‌رود. اسکن رایگان و امضای الکترونیکی توسط سرویس جدید اسناد ابری Adobe برای همگان امکان‌پذیر است.

 

عبارت اسناد ابری (Document Cloud – DC) خود به تنهایی بدین معناست که از این پس فضایی وجود دارد که ما می‌توانیم فایل‌ها و اسناد PDF کلیدی خود را که با آن‌ها کار می‌کنیم در فضایی آنلاین ذخیره کنیم و به راحتی آن‌ها را برای همکاری یا امضای دیجیتال با دیگران به اشتراگ بگذاریم و در کل آن‌ها را همیشه در همه‌جا همراه خود داشته باشیم تا بتوانیم از هر دستگاهی به فایل‌هایمان دسترسی داشته باشیم. البته این ویژگی اختیاری است و برای استفاده از آن نیاز است یک اکانت Adobe جدید بسازید.

 

اما اساساً، این یک مجموعه از ابزار و سرویس‌های یک پارچه شده با محیط آنلاین است که به مردم و تجارت‌ها کمک می‌کند تا اسناد مهم خود را بهتر مدیریت کنند. در قلب سرویس اسناد ابری، ادوبی اکروبات (Adobe Acrobat) جای دارد که استانداردی طلایی برای ساخت، اشتراک و ویرایش PDFهاست. کمپانی Adobe همچنین سرویس‌های ابر خلاق (Creative Cloud) و بازاریابی ابری (Marketing Cloud) را به مشتریان خود پیشنهاد و عرضه می‌کند که محیط ابری برای مدیریت اسناد را حس کنند.

سرویس اسناد ابری ادوبی، برای اولین بار مجموعه‌ی بازنگری شده از Acrobat (شامل نسخه‌های Pro, Standard و Reader و اپلیکیشن موبایل) را با قدرت امضای الکترونیکی رایگان ترکیب کرده است. استفاده از این مجموعه ابزار شما را قادر می‌سازد تا در هر مکان، PDFهایی جدید بسازید، آن‌ها را ویرایش کرده و از آن‌ها خروجی بگیرید و بدین ترتیب از طریق تمام دستگاه‌های متصل به اینترنت اعم از سیستم‌های رومیزی، موبایل و صفحات وب، به طور امن به فایل‌های دیجیتالی خود دسترسی داشته باشید.

 

کاربران Adobe Reader DC در سرویس اسناد ابری از 5 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان بهره‌مند می‌شوند. این در حالیست که مشترکین Acrobat DC از 20 گیگابایت فضا برخوردار هستند.

 

نرم‌افزار ادوبی آکروبات Adobe Acrobat در زبان‌های زیر در دسترس است:
Arabic, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Turkish و Ukrainian

 

 

ویژگی‌های کلیدی نرم‌افزار ادوبی اکروبات (Adobe Acrobat DC):

 • مشاهده، ساخت، دستکاری، چاپ و مدیریت PDFها
 • اجازه‌ی نوشتن نظرات و بازخوردها
 • رابط کاربری کاملا آسان و دلچسب
 • ابزاری برای بزرگ‌نمایی، انتخاب متن، چاپ و اضافه کردن بوکمارک‌ها
 • پشتیبانی از اکثر فرمت‌های فایل‌های متنی همراه و قابلیت جستجوی سریع
 • قابلیت کار با طراح‌های و نقشه‌های جغرافیایی CAD که با PDF تبدیل شده‌اند
 • ابزار امنیتی از جمله “حالت محافظت” (Protected Mode) و “امنیت پیشرفته” (Enhanced Security)
 • شامل یک کتابچه‌ی راهنمای جامع در حالت آنلاین
 • پشتیبانی از کراس پلتفرم جهت ساخت، خروجی‌گیری، ویرایش و رهگیری فایل‌های PDF بر روی دستگاه‌های متفاوت
 • اسکن اسناد از طریق دستگاه‌های اسکنر
 • ادغام و چسباندن چندین فایل PDF در یک فایل
 • موتور داخلی تشخیص متن از درون تصویر (OCR)

 

 

Adobe Acrobat Pro DC
REQUIRES : Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / Server 2008 R2 / Server 2012 or 2012 R2 (64 bit) | Mac OS 10.10 or Later Pro DC 2018.011.20040 / XI Pro 11.0.23
category:ابزار PDF
Description:نرم افزار Adobe Acrobat از خانواده‌ی برنامه‌ها و سرویس‌های وب Adobe است که برای مشاهده، ساخت، دستکاری، چاپ و مدیریت فایل‌های پی‌دی‌اف (PDF) به کار می‌رود
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: ماهیانه 35.99
Currency:دلار آمریکا
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=2877
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: