آپدیت

JetBrains PhpStorm 2018.1.4 Win / Linux / Mac ویرایشگر PHP و زبان‌های وب


  انتشار:        دسته‌بندی:  برنامه‌نویسی و توسعه, برنامه‌نویسی و توسعه      نویسنده:  زهرا حیدرپور      بازدید:  1,829

JetBrains PhpStorm Banner - بنر جت برین پی اچ پی استورم

JetBrains PhpStorm یک ویرایشگر متن برای زبان‌های HTML، PHP و جاوا اسکریپت است که کدها را سریعا تحلیل کرده، از بروز خطا جلوگیری می‌کند و کدهای PHP و جاوا اسکریپت را به طور خودکار ویرایش می‌کند. ویژگی تکمیل خودکار کد در Phpstorm، به طور کامل (پروژه‌های جدید و قدیمی) PHP 5.3, 5.4, 5.5, 5.6 & 7.0 را پشتیبانی می‌کند. این پروژه‌ها شامل مولدها (Generators)، Coroutineها، کلمات کلیدی نهایی، لیست‌ها در Foreach، فضاهای نام، بستارها (Closures)، خصیصه‌ها و دستوراتی از آرایه‌های کوتاه می‌باشند.

این نرم‌افزار همچنین شامل یک ویرایش‌گر SQL کامل و تمام عیار با قابلیت ویرایش نتایج کوئری‌ها است. Phpstorm بر پایه‌ی IntelliJ IDEA ساخته شده است، همان‌جایی که کدهای زبان جاوا در آن نوشته می‌شود. کاربران می‌توانند با نصب پلاگین‌های ساخته شده برای پلت‌فرم IntelliJ و یا ارسال پلاگین‌های خودشان، محیط توسعه‌ی نرم‌افزار (IDE) را گسترش دهند.تمام ویژگی‌های موجود در WebStorm به علاوه‌ی پشتیبانی از PHP و دیتابیس، در PhpStorm نیز موجود می‌باشد، WebStorm شامل پلاگین‌هایی از قبل نصب شده برای جاوااسکریپت (همچون Node.js) است که این پلاگین‌ها بدون هیچ هزینه‌ای، برای PHPStorm نیز در دسترس هستند.

 

این محیط توسعه‌ی نرم‌افزاری، به طور هوشمند کدها را تکمیل می‌کند، کدها و Syntaxها را در زبان‌های مختلف با رنگ‌های متفاوت نمایش می‌دهد، کدهای طولانی را پیکربندی و فرمت‌بندی می‌کند، به طور سریع Errorها را چک کرده و کدها را جهت نمایش بهتر Fold (باز و بسته کردن قسمتی از کدها به صورت Spoiler) می‌کند و همچنین از ادغام و ترکیب زبان‌های برنامه‌نویسی در یک فایل پشتیبانی می‌کند. ویژگی فاکتورگیری خودکار، با کدهای شما با دقت بیشتری رفتار می‌کند و به شما کمک می‌کند که برنامه‌ریزی برای پروژه‌های جهانی را آسان‌تر و با دقت‌تر انجام دهید.

 

صدها بازرس، کدهای نوشته شده توسط شما را بازرسی می‌کند و کل پروژه را برای بررسی خطاهای احتمالی یا کدهای ناسالم رصد می‌کند. ویژگی اصلاح پر سرعت کد، بازرسی کدها را آسان‌تر کرده و به بهبود یا رفع مشکل کد‌ها کمک می‌کند. کلید Alt+Enter گزینه‌های مناسب برای هر بازرسی را به نمایش می‌گذارد. PHPStorm به شما کمک می‌کند تا تمامی جوانب کدهای خود را تحت کنترل داشته باشید و در کار با پروژه‌های بزرگ، در وقت خود صرفه‌جویی کنید. پرش به یک متود (Method)، تابع یا یک متغیر تعریف شده تنها با یک کلیک یا حستجوی آن در مکان‌هایی که از آن استفاده شده است، از ویژگی‌های نرم‌افزار پی اچ پی استورم که گیگاهکس در احتیار شما قرار داده، می‌باشد.

 

بخش اشکال زدایی (Debugging) این برنامه، بدون نیاز به انجام پیکربندی اولیه، اشکال‌زدایی اپلیکیشن‌های PHP را بسیار آسان می‌کند. علاه بر این Phpstorm گزینه‌های متعددی را جهت اشکال‌زدایی برنامه‌های PHP شما از طریق محیط گرافیکی خود فراهم می‌کند. بدین ترتیب شما می‌توانید متغیرها و دیدگاه‌های تعریف شده توسط کاربر را بررسی کنید، نقاط شکستی (Breakpoint) را تنظیم کنید، یک عبارت را در زمان اجرا ارزیابی کنید، اپلیکیشن‌های راه دور را اشکال‌زدایی کنید (Debug Remote Applications)، یک برنامه را در جلسات (Sessionهای) متفاوت به طور همزمان آزمایش کنید و کارهای متعدد دیگری انجام دهید.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار JetBrains PhpStorm:

 • ویرایشگر هوشمند کدهای PHP
 • ویرایشگر HTML/CSS/JavaScript
 • تجزیه و تحلیل کیفیت کد
 • پیمایش و جستجوی آسان کدها
 • اشکال زدایی، تست و تجزیه و تحلیل مسائل زمان اجرای برنامه (Profiling)
 • پشتیبانی از تمامی تکنولوژی‌های توسعه‌ی وب مانند HTML5 ،CSS ،SASS ،SCSS ،LESS ،CoffeeScript ،CoffeeScript، Jade templates و…
 • اشکال زدایی جاوا اسکریپت و آزمایش اجزا (Unit Testing)
 • پشتیبانی از چارچوب (Framework)های جاوا اسکریپت
 • فراهم کردن ابزارها و ویژگی‌هایی جهت کار با پایگاه داده و SQL

 

 

JetBrains PhpStorm
REQUIRES : Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 | Mac OS X 10.5 or Later v2018.1.4
Ratings
Price: 199
لینک‌های دانلود

سیستم در حال ارسال گزارش است. لطفا منتظر بمانید...

لطفا در صورت مشاهده‌ی خطایی در صفحات سایت یا نیاز به ارسال گزارش به مدیریت، موضوع گزارش را انتخاب و توضیحی در مورد آن ارائه دهید تا موضوع در اسرع وقت بررسی شود


به یاد داشته باشید:
 • انتشار نسخه‌ی جدید: لینک صفحه‌ی وبی که نسخه‌ی جدیدی از نرم‌افزار را منتشر کرده است، در جعبه‌ی توضیحات اضافی وارد کنید.
 • محتویات و توضیحات غلط: آن بخش از متن که تشخیص دادید دارای ایراد است، در جعبه‌ی توضیحات اضافی وارد کنید.
 • خرابی لینک: لینکی که مشکل دار است را همراه با خطایی که در هنگام دانلود دریافت می‌کنید، در جعبه‌ی توضیحات اضافی وارد کنید.
 • هیچگاه از این بخش برای پرسش سوالات خود استفاده نکنید! زیرا امکان پاسخ به سوال شما وجود ندارد. تنها برای گزارش از این بخش استفاده کرده و سوالات خود را بخش نظرات پست مطرح کنید

موضوعات گزارش:

* توضیحات اضافی:


مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=3858
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید:

برچسب‌های مطلب:


شما نیز دیدگاه خود را در مورد این مطلب ارسال کنید...