آپدیت

Ashampoo Snap 10.0.7 / Business + Portable ضبط از صفحه نمایش رایانه


  انتشار:        دسته‌بندی:  ضبط صفحه نمایش      نویسنده:  حامد      بازدید:  2,760

Ashampoo Snap Banner - بنر آشامپو اسنپ

Ashampoo Snap با قابلیت تهیه‌ی فیلم و اسکرین‌شات از صفحه‌ی نمایش شما، تجربه‌ای خوب را برایتان به ارمغان می‌آورد. در این نرم‌افزار که از گیگاهکس دانلود می‌کنید به پیچیدگی کمتر، کار دقیق و خلاق و همچنین امکان اشتراک‌گذاری اهمیت داده شده است. تهیه عکس و فیلم از دسکتاپ در عرض چند ثانیه و دقتی در حد پیکسل، نشانه‌گذاری تصاویر شما با متن، یادداشت، نکات، علائم پیکان، اشکال و… و در آخر اشتراک‌گذاری نتیجه کار شما با دیگران تنها با یک دکمه امکاناتی است که این نرم افزار در اختیار شما قرار می‌دهد.

این نرم‌افزار می‌تواند برای حفظ حقوق کپی رایت به تصویر شما لوگو و واترمارک اضافه کند. همچنین با استفاده از ابزار داخلی نرم افزار می‌توانید تصویر خود را بر روی سرورهای سازنده نرم‌افزار آپلود کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید . لذا این نرم‌افزار بهترین گزینه برای تهیه عکس و فیلم از دسکتاپ شما و اضافه کردن جزئیات به طرح شما و اشتراک‌گذاری آن است. این نرم افزار قابلیت تشخیص متن از تصاویر و PDFها و تبدیل آن به متونی قابل ویرایش را داراست. دسترسی به محتوای متنی پیام‌های فکس، پرونده‌های اسکن شده و فتوگرافی‌شده از ویژگی‌های این نرم‌افزار است و قابلیتی ایده‌آل برای خروج متن از تصاویر پرونده‌هایی به زبان‌های خارجی مختلف است. (آلمانی، انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی، ترکی و روسی)

Ashampoo Snap تمامی ابزار‌هایی که شما برای یک تصویر برداری خوب نیاز داشته و دوست دارید را در اختیارتان گذاشته است. اعمال حالت شیب (Ggradients) به هر شیء، استفاده از جلوه‌های جدید برای طرح‌های بصری و استفاده از خطوط منحنی و پیکان از جمله این ابزارهاست. مطمئن نیستید به کدام یک از پنجره‌های باز در آینده احتیاج دارید؟ کافیست با استفاده از ابزار “ضبط تمامی پنجره‌های دسکتاپ” از تمامی پنجره‌ها به صورت یکجا تصویربرداری کنید. در این حالت پنجره‌ها به صورت یک پروژه ثبت می‌شوند که در آینده می‌توانید تصویر آن ها را ویرایش کنید.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار Ashampoo Snap:

  • تصویر‌برداری از مناطق دلخواه دسکتاپ
  • استفاده از حالت ضبط آزاد برای انعطاف‌پذیری بیشتر
  • استفاده از تایمر برای مواردی که نیاز به زمان‌بندی دارید
  • رساندن پیام شما در قالب متن، نکته و یادداشت
  • امکان ایجاد جلب توجه در تصاویر با استفاده از پیکان، اشکال، استامپ‌های شکل‌دار مختلف و…
  • امکان استفاده از مداد برای نقاشی در تصاویر
  • ذخیره تصاویر گرفته شده در فرمت‌های رایج تصویری
  • تهیه پی‌دی‌اف (PDF) بدون استفاده از ابزارهای اضافی
  • آپلود آسان تصاویر شما
  • محیط کار دقیق و کاربر پسند

 

 

Ashampoo Snap
REQUIRES : Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 v10.0.7 + Business 10.0.5
category:Screen Capture
Description:نرم‌افزار Ashampoo Snap ابزاری برای تهیه عکس و فیلم از دسکتاپ در عرض چند ثانیه، نشانه‌گذاری تصاویر شما با متن، یادداشت، نکات، علائم پیکان، اشکال و... است.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: 39.99
Currency:USD
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=1702
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: