آپدیت

Avast Internet Security 18.5.2342 Build 18.5.3931 محافظ اینترنتی اِوَست


  انتشار:        دسته‌بندی:  آنتی ویروس      نویسنده:  Capitalist (بنیان‌گذار گیگاهکس)      بازدید:  2,899

Avast Internet Security Banner - بنر اوست اینترنت سکیوریتی

Avast Internet Security پکیج امنیتی پرقدرتی است که با ترکیب ویژگی‌هایی از جمله ابزار ضد اسپم، فایروال، ضد جاسوس افزار و آنتی‌ویروس محافظی کامل برای سیستم شما در برابر نفوذ نرم‌افزارهای مخرب محسوب می‌شود. اِوَست اینترنت سکیوریتی (Avast Internet Security) بسته‌ای کامل از کمپانی Avast است. این بسته‌ی امنیتی شامل یک ماژول آنتی‌ویروس، یک دیوار آتشش (Firewall) دو طرفه، ضد اسپم و ماژول ضد نرم‌افزارهای جاسوسی است که با ترکیب قدرت آن‌ها، به یک دیوار نشکن در برابر هرگونه حملات و تهدیدات اینترنتی تبدیل شده است.

اِوَست اینترنت سکیوریتی (Avast Internet Security) نیز از همان موتوری که در نسخه‌ی آنتی‌ویروس Pro این کمپانی استفاده می‌شود بهره می‌برد. این موتور، حفاظتی خوب و بلادرنگ (Real-Time) با حالت‌های مختلف اسکن برای کل سیستم و دستگاه‌های متصل به آن فراهم می‌کند. نوعی خاص از اسکن در این آنتی‌ویروس، مدل اسکن در زمان بوت سیستم (Boot-Time Mode) است که آنتی‌ویروس، کامپیوتر شما را درست قبل از این‌که راه‌اندازی شود اسکن می‌کند و به شما اطمینان می‌دهد که هرگونه فایل آلوده را شناسایی و پاک‌سازی خواهد کرد. علاوه بر آن، ماژول فایروال دیواری در برابر هکرها ایجاد کرده و از هویت شما در برابر سرقت‌های اینترنتی محافظت می‌کند.

 

با داشتن اِوَست اینترنت سکیوریتی (Avast Internet Security) که در وب سایت گیگاهکس می‌توانید آن را دانلود کنید، تلاش‌هایتان برای انتخاب مدل شبکه‌های در دسترس (محل کار، خانه، عمومی) کاهش می‌یابد. در این آنتی‌ویروس، حالت حرفه‌ای برای کاربران حرفه‌ای قابل فعال‌سازی است که برای مثال شامل گزینه‌های قابل تنظیم توسط کاربر برای شبکه‌های متصل شده و همچنین قوانین بسته‌های شبکه می‌باشد. علاوه بر این، اِوَست اینترنت سکیوریتی (Avast Internet Security) با به کارگیری ماژول ضد اسپم خود، از ایمیل‌های شما محافظت می‌کند. قابلیتی که از حملات فیشینگ محافظت کرده و فرستندگان غیر مجاز در Outlook و سایر برنامه‌هایی که از سرورهای POP3/IMAP استفاده می‌کنند را شناسایی و مسدود می‌کند.

 

حداکثر ایمنی در محیط کارتان را می‌توانید از طریق قابلیت مجازی‌سازی این آنتی‌ویروس به دست آورید. این ویژگی با نام Sandbox شناخته می‌شود و جایی است که شما می‌توانید از برنامه‌هایی که به آن‌ها اطمینان ندارید، به طور مجازی استفاده کنید یا وب‌سایت‌های غیر قابل اعتماد را مرور کنید. همچنین به غیر از ویژگی‌های ذکر شده در فوق، شما می‌توانید از ماژول منطقه‌ی امن یا همان SafeZone استفاده کرده و از آن لذت ببرید. زیرا این محیط، به شما فضایی ایزوله شده برای خرید‌های بانکی و عملیات بانکداری الکترونیکی ارائه می‌کند. در این ناحیه از کلیه‌ی معاملات شما حفاطت شده و فعالیت‌های شما در معرض خطر ردیابی قرار نخواهد گرفت.

 

 

قابلیت‌های کلیدی آنتی‌ویروس Avast Internet Security:

 • محافظت از شما در مواقعی که بیشتر با اینترنت سر و کار دارید
 • محافظت از شما در برابر سرقت هویت و اطلاعات با ارائه‌ی اطمینان در مورد این‌که سایت بازدید شده 100% واقعی می‌باشد
 • محافظت از شما در برابر سرقت DNS توسط هکرها
 • بررسی متون عجیب و غریب معمول و ارسال شده توسط افراد ناشناس در ایمیل شما جهت جلوگیری از حملات فیشینگ
 • بررسی کامپیوتر و شبکه‌ی شما برای تضخیص هرگونه مشکل امنیتی با چندین کلیک ساده
 • وجود ابزار پاک کننده‌ی مرورگر و راحت شدن از شر نوار ابزارها و افزونه‌هایی که بدون اعلان و بدون اجازه‌ی شما در مرورگر نصب شده‌اند
 • محافظت از رمز‌های عبور شما
 • قابلیت Sandbox برای تست فایل‌ها در محیطی ایزوله و مهر و موم شده جهت اطمینان از عدم مخدوش شدن امنیت سیستم
 • فایروالی قوی برای نگه داشتن شما در امنیت و دور بودن از هرگونه مزاحم
 • قابلیت SecureDNS جهت حفظ امینت عملیات بانکی شما
 • قابلیت ارسال پیام در خود نرم‌افزار به پشتیبانی Avast جهت درخواست راهنمایی

 

 

Avast Internet Security
REQUIRES : Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 v18.5.2342 Build 18.5.3931
category:Anti-Virus
Description:بسته امنیتی Avast Internet Security با ترکیب ویژگی‌هایی از جمله ابزار ضد اسپم، فایروال، ضد جاسوس افزار و آنتی‌ویروس محافظی کامل برای سیستم شما محسوب می‌شود.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: 59.99
Currency:دلار آمریکا
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=1139
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: