آپدیت

Emsisoft Internet Security 2017.6.0.7681 آنتی ویروس امسی سافت اینترنت سکیوریتی


  انتشار:        دسته‌بندی:  آنتی ویروس      نویسنده:  Amin 8910      بازدید:  898

Emsisoft Internet Security Logo - لوگوی آنتی ویروس امسی سافت اینترنت سکیوریتی

Emsisoft Internet Security نام یک بسته‌ی امنیتی حرفه‌ای است که نشان‌دهنده‌ی بهترین جایگزین برای نرم افزارهای قدیمی امنیت در اینترنت است. این ابزار امنیت اینترنتی از بهترین و قوی‌ترین موتورها تشکیل شده است. Emsisoft Anti-Malware با موتور قوی و فایروال قدرتمند Emsisoft ترکیب شده است و نتیجه‌ی آن Emsisoft Internet Security شده است که بدون کاهش امکانات قبلی است. درنتیجه، این محصولی است کهه باعث می‌شود هر کسی که بیشترین حد امینت را نیاز داشته باشد، به خصوص در شبکه‌های اشتراکی، بتواند به آسانی از آن بهره ببرد. Emsisoft شامل ابزارهای ضد بدافزار (Malware)، ضد تروجان (Trojan)، ضد ابزارهای جاسوسی (Spyware)، ضد ربات و حفاظت در برابر تمام خطرات دیگر در اینترنت است. Emsisoft شامل ابزارهای لازم مثل اسکن دوگانه برای چک کردن و پاکسازی کامپیوترهای آلوده است. وجود سه لایه‌ی حفاظتی قدرتمند، کاملا مانع ورود ابزارهای آلوده کننده می‌شود.

 

Emsisoft Online Armor Firewall مکمل نرم‌افزار Emsisoft Internet Security است، به جهت اینکه این نرم‌افزار دارای فایروالی کاملا ضد نفوذ است که همین مسئله آن را تبدیل به ابزاری کرده است که تمام نکات لازم جهت داشتن امنیت کامل در فضای اینترنت را داراست. ابزار HIPS سیستم عامل شما را قفل می‌کند و تنها به نرم افزارها و ابزارهای شناخته شده و سالم اجازه‌ی فعالیت می‌دهد. Emsisoft Internet Security مانند دیگر نرم افزارهای بزرگ ارائه شده در بازار امروزه سنگین نیست و منابع سیستم را بیهوده درگیر نمی‌کند. این نرم‌افزار در عین ساده بودن بسیار کار آمد است.

وجود فایروال بر اساس استانداردهای جهانی یک ویژگی ممتاز است که به آسانی و به صورت واضح قابلیت فعال شدن دارد، درحالی که قابلیت انعطاف بسیار بالایی دارد. طراحی سبک و کم حجم این نرم‌افزار باعث می‌شود که با کمترین استفاده از منابع سخت‌افزاری (رم و سی‌پی‌یو و…) در سیستم، حداکثر امنیت لازم ایجاد شود و شما برای استفاده از امکانات فوق‌العاده‌ی آن مجبور به افزایش منابع سخت‌افزاری سیستمتان نشوید.

 

این آنتی ویروس ابزاری امنیتی است که در عین حال که کم حجم، سبک و کارآمد است، می‌تواند زندگی دیجیتالی شما را بسیار آسان‌تر و ایمن‌تر کند. اگر شما سهوا وارد وبسایت آلوده‌ای بشوید که شامل تروجان‌ها، بدافزار یا هر برنامه‌ی دیگری است که باعث آسیب دیدن سیستمتان شود، نرم‌افزار Emsisoft Internet Security از ارتباط شما با این سایت جلوگیری خواهد کرد تا از خطر آلوده شدن سیستم جلوگیری شود. این ویژگی حرفه‌ای، با استفاده از لیست وب‌سایت‌های خطرناک و جعلی که در هسته‌ی این نرم‌افزار قرار دارد، خطر آلوده شدن را از شما دور می‌کند. این لیست عظیم هر ساعت به صورت اتوماتیک آپدیت می‌شود و لیست سایت‌های جدید به آن اضافه می‌شود. Emsisoft Internet Security Network بیش از 100 میلیون نرم‌افزار را تشخیص می‌دهد که هم می‌تواند شامل نرم افزارهای خوب باشد و هم بد! این ویژگی بر اساس سنجش کاربران و پارامترهای متعدد فنی طراحی شده است.

 

 

قابلیت‌های کلیدی آنتی ویروس امسی سافت اینترنت سکیوریتی (Emsisoft Internet Security):

  • حفظ امنیت دربرابر سایت‌های خطرناک و جعلی
  • محافظت از فایل‌ها به صورت مداوم
  • مسدود کننده‌ی رفتارها و حرکات مشکوک نرم افزارها به عنوان آخرین سد حفاظتی
  • ارزیابی اتوماتیک میزان معتبر بودن نرم‌افزارها
  • وجود فایروال و اعلام خطاها در صورت وجود مشکل
  • دارای مزایای مفید در مقایسه با فایروال ویندوز
  • حذف بالاقوه نرم افزارهایی که ناخواسته نصب شده‌اند

 

 

Emsisoft Internet Security - امسی سافت اینترنت سکیوریتی
REQUIRES : Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 v2017.6.0.7681
category:Anti Virus
Description:آنتی ویروس امسی سافت (Emsisoft Internet Security) شامل ابزارهای ضد بدافزار، ضد تروجان، ضد ابزارهای جاسوسی و حفاظت در برابر تمام خطرات دیگر در اینترنت است.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price:
Currency:
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=4356
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: