آپدیت

ESET Internet Security 11.1.54.0 x86/x64 آنتی‌ویروس ایست اینترنت سکیوریتی


  انتشار:        دسته‌بندی:  آنتی ویروس      نویسنده:  Capitalist (بنیان‌گذار گیگاهکس)      بازدید:  3,353

ESET Internet Security Banner

ESET Internet Security (یا همان ESET Smart Security سابق) یک راه حل امنیتی کامل در برابر ویروس‌ها، نرم‌افزارهای جاسوسی، کرم‌ها و سایر نرم‌افزارهای مخرب با بهره‌گیری از یک دیوار آتش (Firewall) اختصاصی، ضد هرزنامه (Anti-Spam)، ضد سرقت (Anti-Theft)، کنترل کودکان (Parental Control) و سایر ماژول‌های امنیتی است. یک لحظه در مورد رایانه‌ی خود فکر کنید، مهم‌تر از آن، به فایل‌های شخصی که بر روی کامپیوترتان هستند فکر کنید.

در هر ثانیه که شما به شبکه متصل هستید احتمال می‌رود کامپیوترتان هک یا آلوده به ویروس شده و توسط همان ویروس‌ها تمام داده‌ها و فایل‌های شما پاک شوند و فاجعه‌ای در زندگی شما به بار آید. حال شما چه راهکاری برای جلوگیری از این مشکلات در نظر دارید؟ نصب آنتی‌ویروسی که سیستم شما را سنگین کند و حجم زیادی از ترافیک اینترنت شما را برای به‌روز رسانی خود مصرف کند؟ این راهکار فقط خود مشکلی بزرگ‌تر برای شما ایجاد کرده و با درخواست رسیدگی به آن شما را خسته خواهد کرد… حال در وب سایت گیگاهکس می‌خواهیم آنتی‌ویروسی شگفت‌انگیز را به شما معرفی کنیم که آن را ESET Internet Security می‌نامند. این آنتی‌ویروس نه تنها سرعت سیستم شما را کم نمی‌کند بلکه مراقب آن است.

Internet Security محصولی از کمپانی معروف و معتبر ESET است. این آنتی‌ویروس سریع، قدرتمند و سبک برای هر تهدید احتمالی در هر زمان از روز و شب مناسب است. در عملیات نصب گزینه‌های متعددی در اختیار شماست. می‌توانید تعیین کنید که حالت Detection of PUPs به معنای تشخیص نرم‌افزارهای ناشناس بالقوه فعال باشد یا خیر، تنظیمات پراکسی را تغییر دهید، دوره‌ی زمانی به‌روز رسانی اجزای نرم‌افزار را تعیین کنید و ESET را سریعا بعد از نصب اجرا کنید. ESET Internet Security شامل دیوار آتش (Firewall) اختصاصی به جای دیوار آتش ویندوز است که می‌توان آن را به حالت خودکار، تعاملی (Interactive)، سیاست مدار (Policy-Based) و آموشی تنظیم کرد.

کاربران می‌توانند رمز عبوری جهت محافظت از تنظیمات و پیکربندی نرم‌افزار بر روی سیستم‌هایی که با دیگران به اشتراک گذاشته شده است تنظیم کنند. به دنبال فراهم کردن رابط کاربری ساده به همراه ساختار سازمان سافته‌ی مناسب، صرف نظر از تجربه‌ی قبلی کاربر با سایر نرم‌افزارهای امنیتی، ESET Internet Security برای مرور و کار دشوار نیست و می‌توانید به راحتی به کار با آن بپردازید. در مجموع، ESET Internet Security بسته‌ای غنی با قابلیت سفارشی‌سازی پیشرفته برای تأمین امنیت کامل سیستم شماست.

 

 

قابلیت‌های کلیدی آنتی‌ویروس ESET Internet Security:

  • دارای فایروالی قدرتمند که هرگونه ترافیک ارسالی و دریافتی از کامپیوتر محافظت شده و سایر کامپیوترهای موجود در شبکه را بررسی می‌کند
  • کسب رتبه و قرار گرفتن در میان 5 آنتی‌ویروس برتر از نظر SC Magazine 2015
  • استفاده از قابلیت محافظت بانکی و باز کردن مرورگری امن جهت پرداخت‌های اینترنتی
  • فایروال و ضد فیشینگ جهت جلوگیری از سرقت هویت شما
  • فعالیت مخفیانه در شبکه‌های بیسیم عمومی در هر زمان و هر مکان با قابلیت حفاظت اطلاعات فایروال
  • حالتی برای اجازه دادن به شما برای تماشای فیلم و اسلایدشو و انجام بازی بدون نمایش هرگونه پیغام یا Popup
  • قابلیت ضد سرقت که به شما اجازه‌ی مکان‌یابی، ردیابی و قفل دستگاه دزدیده شده و همچنین حذف اطلاعات را می‌دهد
  • محاظت از کودکان در زمان استفاده‌ی آن‌ها از اینترنت با قابلیت کنترل والدین (Parental Control)
  • اسکن ایمیل‌ها توسط ضد هرزنامه جهت پاکسازی صندوق دریافت شما

 

 

ESET Smart Security
REQUIRES : Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 v11.1.54.0
category:Anti-Virus
Description:بسته‌ی امنیتی ESET Smart Security راه حلی مطمئن برای حفط امنیت سیستم شما از طریق موتور پرقدرت این آنتی‌ویروس و فایروال اختصاصی آن است.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: رایگان
Currency:دلار آمریکا
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=1122
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: