آپدیت

Kaspersky Internet Security 2019 v19.0.0.1088a Final / Mac v16.0.0.245c


  انتشار:        دسته‌بندی:  آنتی ویروس      نویسنده:  Capitalist (بنیان‌گذار گیگاهکس)      بازدید:  2,247

Kaspersky Internet Security Banner - بنر کسپراسکی اینترنت سکیوریتی

Kaspersky Internet Security یک محافظ امن و مطمئن است که از طریق حفاظت ابزارهایی مانند آنتی‌ویروس، کنترل کننده‌ی برنامه‌ها، مسدود کننده‌ی حملات شبکه، ضد هرزنامه، صفحه کلید مجازی و بسیاری از ویژگی‌های حفاظتی دیگر، تجربه‌‌ی کاری امنی را رقم خواهد زد. توسعه دهندگان کمپانی Kaspersky، سه نوع متفاوت از این آنتی‌ویروس را ارائه داده‌اند؛ نسخه‌ی آنتی‌ویروس (Anti-Virus)، نسخه‌ی اینترنت سکیوریتی (Internet Security) و پیور (PURE) که هر کدام شامل ویژگی‌هایی بیش از گذشته می‌باشند.

نسخه‌ی Kaspersky Internet Security نسخه‌ایست که محافظت بسیار کاملی از سیستم شما در برابر تروجان‌ها، کرم‌ها، ویروس‌ها، روت کیت‌ها، شماره‌گیرها و سایر تهدیدات اینترنتی را به عهده می‌گیرد. مراحل نصب این آنتی‌ویروس سریع و بدون پیچیدگی خاص است که به طور خودکار تمام اجزای لازم را نصب کرده و به کاربر اجازه‌ی سفارشی کردن نصب را نمی‌دهد. توسعه دهندگان در هر سه نسخه‌ی این محصول امنیتی، رابط کاربری دل‌نشین و کاربرپسند را حفظ کرده‌اند، به طوری که در هر سه آن‌ها می‌توان در همان صفحه‌ی اصلی با استفاده از کلید‌های بزرگ، به ماژول‌های مهم دسترسی پیدا کرد.

 

Kaspersky چندین حالت اسکن را با یکدیگر ادغام کرده که می‌توان با توجه به هدف مورد نظر، یکی از آن‌ها را انتخاب کرد. حالت اسکن کامل (Full Scan) به طور کامل تمام بخش‌های کامپیوتر را تجزیه و تحلیل می‌کند و برای مواقعی کاربرد دارد که می‌خواهید تمام سیستم خود را مورد معاینه قرار دهید. این در حالی است که حالت اسکن سریع (Quick Scan) تنها مناطق مهم مشترک و بحرانی را مورد بررسی قرار می‌دهد که البته باید به ظور منظم این اسکن انجام شده تا سیستم همیشه در حالت پایدار به وظیفه‌ی خود عمل کند.

 

نسخه‌ی Internet Security که وب سایت گیگاهکس در اختیار شما قرار داده در مقایسه با Kaspersky Anti-Virus که تنها حفاظت‌های ضروری در برابر نرم‌افزارهای مخرب را بر عهده می‌گیرد، امنیت بیشتری را به ارمغان اورده و قوی‌تر عمل می‌کند. قسمت Safe Money آنتی‌ویروس Kaspersky Internet Security اطلاعات مالی شما را برای انجام معاملات آنلاین در گاو صندوقی امن ذخیره می‌کند. در این میان دیوار آتشی (Firewall) دو طرفه برای جلوگیری از حملات هکرها طراحی شده و سایر ابزارها که مانع از انجام هرگونه عملیات مشکوک برنامه‌ها از طریق بررسی رفتار آن‌ها هستند، به شما کمک می‌کنند تا در محیطی کاملا امن به کارهای روزانه خود بپردازید.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار امنیتی Kaspersky Internet Security:

  • دارای فایروالی قدرتمند که هرگونه ترافیک ارسالی و دریافتی از کامپیوتر محافظت شده و سایر کامپیوترهای موجود در شبکه را بررسی می‌کند
  • بررسی دائم برنامه‌هایی که از پروتکل HTTP و POP3 استفاده می‌کنند
  • پیشگیری از حملات شبکه
  • فیلتر کردن اطلاعات ورودی و خروجی
  • کنترل هر تغییری که توسط برنامه‌ها رخ داده است
  • قابلیت AMON برای جستجوی خودکار فایل جهت جستجوی ویروس
  • پیشگیری از اجرای ویروس
  • اجرای خودکار در هنگام شروع ویندوز
  • محافظت قدرتمند در برابر تروجان‌ها، نرم‌افزارهای مخرب، کرم‌ها و ویروس‌ها
  • چک کردن نرم‌افزارها پس از شروع ویندوز

 

 

Kaspersky Internet Security
REQUIRES : Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 v19.0.0.1088a Win / v16.0.0.245c for Mac
category:آنتی ویروس
Description:آنتی‌ویروس Kaspersky Internet Security محصولی است که با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های شناسایی رفتار برنامه‌ها، بهترین امنیت را برای سیستم شما رقم می‌زند.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: سالیانه 59.95
Currency:دلار آمریکا
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=1115
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: