جدید

Trend Micro Internet Security 2017 v11.1.1040 بسته امنیتی و آنتی ویروس ترند میکرو


  انتشار:        دسته‌بندی:  آنتی ویروس      نویسنده:  Amin 8910      بازدید:  677

Trend Micro Logo - لوگوی محصولات ترند میکرو

Trend Micro Internet Security آنتی‌ویروسی است که برای زندگی دیجیتال شما امنیتی قوی، پیشرفته و آسان فراهم می‌کند که به حفظ حریم خصوصی شما در دنیای دیجیتال کمک می‌کند. این آنتی ویروس شما را هم از سرقت اطلاعات و هم در برابر ویروس‌ها، بدافزارها، اسپم‌ها و دیگر نرم افزارهای مخرب محفاظت می‌کند. کاربران Trend Micro Internet Security به این دلیل آرامش خاطر دارند که می‌دانند تمام اشیا با ارزش دیجیتالشان کاملا در امنیت هستند. این نرم‌افزار برای محافظت شما در شبکه‌های اجتماعی نظیر فیسبوک و گوگل پلاس و توییتر و لینکدین طراحی شده است. ترند میکرو (Trend Micro) وب‌سایت‌های مخرب را شناسایی می‌کند و شما را در برابر سرقت اطلاعات و سایت‌های مخربی که تلاش می‌کنند اطلاعات شخصی افراد را بدزدند، ایمن نگه می‌دارد.

 

Trend Micro سایت‌های خطرناک را مسدود می‌کند، شما را در برابر سرقت اطلاعات محافظت می‌کند و از کودکان به صورت آنلاین محافظت می‌کند. همچنین Trend Micro Internet Security می‌تواند دربرابر حمله‌ی هکرها و بدافزارها که قصد سرقت شماره کارت‌های اعتباری و رمزها و دیگر اطلاعات حساس را دارند، به شما کمک کند. در صفحه نمایش اصلی آنتی ویروس Trend Micro Internet Security می‌توانید به راحتی اسکن آنتی ویروس را فعال کنید و از گزارش لحظه‌ای امنیت کامپیوترتان با خبر شوید. ضمن اینکه از میان‌برهایی نظیر اسکنر حریم خصوصی فیس بوک نیز استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید وضعیت امنیت خودتان را که شامل جزئیات نرم‌افزارها، راهنمای آنلاین و اطلاعات حسابتان می‌شود را مشاهده کنید.

 

System Tuner یکی از ابزارهایی است که در این نرم‌افزار گنجانده شده که برای افزایش کارایی کامپیوتر با استفاده از برگرداندن فضای خالی دیسک، پاکسازی ریجستری، حذف تاریخچه‌ی نرم‌افزارها و حذف گزارش‌ها استفاده می‌شود. بهینه‌سازی کارایی کامپیوترتان را با تنظیم یک برنامه‌ی منظم برای هماهنگ کردن سیستم عامل انجام دهید. Trend Micro Internet Security 2017 برترین ابزار برای محافظت در برابر سرقت‌های فیشینگ که علت اصلی سرقت اطلاعات است، به حساب می‌آید. این نرم‌افزار ایمیل‌های اسپم که حاوی محتویات کلاهبرداری با موضوع فیشینگ است و می‌تواند شما را در فاش کردن اطلاعات حریم خصوصیتان گول بزند، تشخیص می‌دهد. این آنتی‌ویروس سریع‌ترین ابزار برای مقابله با تهدیدهای جدید اینترنت است که بر خلاف دیگر نرم افزارهای امنیتی است که شما را برای مدت طولانی در معرض خطرهای جدید قرار می‌دهند.

 

 

قابلیت‌های کلیدی آنتی ویروس Trend Micro Internet Security:

 • جلوگیری از بیش از 250 میلیون تهدید روزانه از آسیب رساندن به شما
  • مسدودکردن سریعتر تهدیدهای جدید نسبت به محصولات مشابه
  • بهبود کارایی سیستم
  • محدود کردن دسترسی کودکان به وبسایت های نامناسب
  • کمک به مدیریت آنلاین اعتبار در فضای مجازی
  • کنترل برنامه هایی که کودکان به آن دسترسی دارند
  • کمک به جلوگیری از سرقت اطلاعاتی با مسدود سازی ایمیل های فیشینگ
  • اسکن تنظیمات حریم خصوصی در فیسبوک، گوگل+،توییتر و لینکدین

 

 

Trend Micro Internet Security - ترند میکرو اینترنت سکیوریتی
REQUIRES : Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 IS 2017 v11.1.1040
category:Anti Virus
Description:آنتی ویروس Trend Micro Internet Security برای زندگی دیجیتال شما امنیتی قوی، پیشرفته و آسان فراهم می‌کند که به حفظ حریم خصوصی شما در دنیای دیجیتال کمک می‌کند
software url:Link
Author:
Reviews:
Price:
Currency:
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=4378

یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: