آپدیت

Kaspersky Password Manager 9.0.1.447 Win/Mac مدیریت و نگهداری پسوردها


  انتشار:        دسته‌بندی:  امنیتی, امنیتی      نویسنده:  Amin      بازدید:  599

Kaspersky Password Manager Banner - بنر کسپراسکی پسورد منیجر

Kaspersky Password Manager برای ذخیره‌ی کلمات عبور و ورود خودکار و امن این رمز‌ها و سایر اطلاعات شخصی در فرم‌های وب‌ سایت‌ها ساخته شده است. این اطلاعات در پایگاه داده‌ی رمزگذاری‌ شده ذخیره می‌شوند. دسترسی به این پایگاه فقط با داشتن گذر واژه‌ی اصلی امکان پذیر است. این نرم‌افزار به طور کامل فرایند ورود گذرواژه‌ها و سایر اطلاعات به وب‌ سایت‌ها را خودکار می‌کند و موجب صرفه‌جویی در وقت و آسان کردن پروسه‌ی ساخت و به خاطر داشتن چندین گذر واژه می‌شود. این نرم‌افزار دارای ویژگی‌هایی همچون ورود به حساب با یک‌ کلیک، ذخیره‌ی امن رمزهای عبور، تولید کننده‌ی رمزهای قوی، تکمیل آسان فرم‌های طولانی، تغییر سریع و امن رمزهای عبور، دارای نسخه موبایل و حفاظت در برابر حملات کیلاگرها و حملات فیشینگ است.

 

تنها با داشتن رمزعبور اصلی می‌توانید گذرواژه‌ها و اطلاعات ورودی برای دسترسی به سایت‌ها را بسازید، ویرایش کنید و در فضایی امن نگهداری کنید. همچنین Kaspersky Password Manager که می‌توانید آن را از گیگاهکس دانلود کنید، تکمیل خودکار فرم‌ها را بسیار کامل‌تر از ابزارهای پیش فرض مرورگرها انجام می‌دهد و در برابر حملات فیشینگ و کیلاگرها (نرم‌افزارهایی که کلیدهای فشرده شده روی کیبورد را به صورت نامحسوس ذخیره می‌کنند) از شما محافظت می‌کند. نصب و راه‌اندازی نرم‌افزاری مانند کسپرسکی پسورد منیجر اندکی سخت‌تر از دیگر نرم افزارها است اما با کمک ویزارد (راهنمای نصب) که در برنامه تعبیه شده است به راحتی می‌توانید این فرایند را آغاز کنید. اولین قدم برای شروع، ساخت یک رمز عبور قدرتمند و مناسب به عنوان گذرواژه اصلی است؛ ضروری است که این رمز عبور را فراموش نکنید چون راه دستیابی به سایر رمزهایتان، از طریق وارد کردن همین رمز عبور اصلی نرم‌افزار است.

 

گام بعدی Access Control یا نحوه‌ی استفاده از Password Manager برای تأیید دسترسی‌ها است که می‌توانید از یکی از این راه‌ها استفاده کنید: از طریق رمز عبور، فلش، بلوتوث و یا هیچ چیز (به صورت عادی توصیه نمی‌شود). در مرحله‌ی بعد، زمان وقفه یا همان تایم‌اوت را تنظیم می‌کنیم که به طور پیش فرض، نرم افزار پس از 10 دقیقه از عدم فعالیت کامپیوتر، به صورت خودکار و با درخواست مجدد گذرواژه اصلی، قفل می‌شود. پس از آن، باید افزونه‌ی مرورگرها را انتخاب کنید همانطور که آزمایشگاه‌های امنیتی کسپرسکی توصیه کرده‌اند، بهتر است که ابزار پیش فرض ذخیره‌ی گذرواژه در مرورگرها را به دلیل اختلافات احتمالی، غیر فعال کنید. پس از این مراحل، گذرواژه‌ها و اطلاعات را وارد می‌کنیم.

 

در نهایت گزینه‌های بیشتری برای راه اندازی وجود دارد؛ به عنوان مثال، الگوهای رمز عبور شامل همه چیز می‌شود، از اطلاعات گواهینامه تا اطلاعات کارت رای دهی و همه و همه را می‌توان وارد نرم‌افزار کرد. همچنین از افزونه‌های مرورگرهای کم کاربردی مانند Flock و Yandex نیز استفاده کرد. با استفاده از آیکون نرم‌افزار که در نوار وظیفه‌ی ویندوز قرار می‌گیرد، امکان دسترسی به تمام دستورهای لازم برای شما فراهم شده است و همچنین امکان بازکردن بخش‌هایی از جمله رابط کاربری اصلی، تنظیمات، تولید کننده‌ی رمز عبور، حساب‌های کاربری، یادداشت‌های امن و اطلاعات هویتی که اگر قبلا اضافه کرده باشیم، وجود دارد. به لطف نرم‌افزار Kaspersky Password Manager لیست پرکاربردترین موارد استفاده شده به صورت دسته‌بندی و با قابلیت وارد/خارج‌سازی و مدیریت گذرواژه‌ها به منوی برنامه اضافه شده است.

 

 

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار Kaspersky Password Manager:

 • ورود آسان به حساب‌ها تنها با یک کلیک
 • دارای مخزن امن برای ذخیره‌سازی تمام گذرواژه‌ها و اطلاعات شخصی
 • امکان انتخاب روش‌های احراز هویت
 • تولید گذرواژه‌های قوی
 • دارای نسخه‌ی موبایل با استفاده از یک درایو فلش
 • تکمیل خودکار فرم‌های طولانی
 • امکان تعریف چند حساب کاربری برای یک سایت
 • پشتیبان‌گیری خودکار از پایگاه داده‌ی ایمن
 • حفاظت حرفه‌ای در برابر کیلاگرها
 • حفاظت در برابر حملات فیشینگ
 • همگام‌سازی در دستگاه‌های مختلف
 • ساده‌سازی دسترسی به کلمات عبور

 

 

Kaspersky Password Manager
REQUIRES : Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 | Mac OS X 10.11 or Later v9.0.1.447
category:امنیتی
Description:نرم افزار Kaspersky Password Manager برای ذخیره‌ی کلمات عبور و ورود خودکار و امن این رمز‌ها و سایر اطلاعات شخصی در فرم‌های وب‌ سایت‌ها ساخته شده است.
software url:Link
Author:
Reviews:
Price: Free
Currency:USD

 • به یاد داشته باشید برای باز کردن قفل اصلی نرم‌افزار، یک رمز پیچیده شامل اعداد، حروف کوچک و بزرگ و کاراکترهای خاص (مثل % & * @ #) انتخاب کنید و هیچگاه رمز را در اختیار دیگران قرار ندهید.
 • به دلیل برخی مسائل امنیتی، کمپانی Kaspersky، نسخه‌ی آفلاینی از این نرم‌افزار ارائه نداده است. به همین دلیل برای نصب، احتیاج به اتصال اینترنت دارید.
لینک‌های دانلود

مشخصات و ویژگی‌های کلی


لینک کوتاه مطلب: https://gigahax.com/?p=5765
یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنچ امتیاز شما نیز امتیاز دهید

این مطلب را پسندیدید؟ آن را در صفحه‌ی خود به اشتراک بگذارید: